Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jófogás miért nem enged Gucci...

Jófogás miért nem enged Gucci terméket meghirdetni, amikor annyi márkát enged?

Figyelt kérdés

Tiltott nála, visszadobja.

Mi lehet az oka?



Van 3 db boxerem amit meg akarok hirdetni, sosem hagyja és végül olvastam, hogy másoknak sem, mert tiltott termék náluk.


Ráadásul valódi Gucci, csak a méret nekem nem lett jó.

Oké, nem tudja, hogy valódi-e, de más márkák nincsenek így tiltva, az is lehet hamis.



2021. márc. 28. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne írd ki hogy Gucci. Írd úgy, hogy G...i. És a képeket firkálj bele a logóba. Húzd át egy vonallal a feliratot, vagy valami. Akkor nem fogja levenni.


Nagyon sokan így hirdetnek. Nem csak a Guccinál csinálja ezt a Fb.

2021. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De a Jófogás van, hogy így is visszadobja. VAn amikor figyelmetlenek és átengedik szerencsére.


A másik pedig hogy így sokkal kevesebben kattintanak rá.

Már ezért árulom olcsóbban mint kellene.

2021. márc. 29. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, elkerülte a figyelmem, hogy jófogásról beszélünk. Ha Guccit árulsz, szerintem felejtsd el a jófogást. Gucci alsónadrágért nem oda fog menni az ember :D.


Sokkal előbb javaslom az FB marketplacet. Ott nem veszik le a hirdetést, ha úgy teszed ki.

Sokkal több emberhez eljut.


Vagy tudok javasolni erre specializálódott csoportokat. (Pl.: Sznobraktár FB csoport)

2021. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

A Gucci NEM gyárt boxert, hölgyeknek alsónemüt igen, de férfi boxert nem. Ezt mint törzsvásárló jól tudom.

Nem kellene a gagyi hamisítványokat eredetinek eladn. Talán ez lehet a probléma?

2021. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anc ***** válasza:
Gondolom, valamiért mégis hamisnak érzékeli az algoritmus. Próbáld meg a vaterán, ha eredeti, akkor nem lesz gond.
2021. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sikerült meghirdetni jofogason és el is kelt. Köszönöm.


Nyilván normálisabb moderátorhoz került és ő jóváhagyta.

2021. ápr. 17. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Ja és igen. Közbe én is ráeszméltem arra amit a 4-es mondott, el is kerülte a figyelmem hogy mit árulsz... Nincs hivatalos Gucci fehérnemű! Fürdőnadrág van. Boxer nincs.


Úgyhogy őszintén... Menj a bús p-ba amiért hamis dolgokat árulsz :)

Már bánom, hogy ilyen segítőkész voltam...

Aki meg meg veszi, annak külön gratulálok...

2021. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!