Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha a lakásomat a Jófogáson...

Ha a lakásomat a Jófogáson szeretném meghirdetni, azaz nem irodán keresztül, akkor azért is kell fizetni? Ha igen mennyit, ez függ a lakás adottságaitól, árától?

Figyelt kérdés
Nemrég utánanézett a testvérem és az irodák pofátlanul sokat kérnek.

2020. ápr. 1. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ingatlanosra bízd... nem fejtem ki miért, de egyértelmű.


Jófogáson csak a céges, vagy pedig a harmadik, és onnantól kezdve feladott hirdetésekért kell fizetni. Első kettő ingyenes, ártól, mérettől stb. függetlenül.

2020. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tök mindegy, asszem valami 4000 ft volt még tavaly.


Ingatlan.com jobb, amúgy.. az ~10.000 ft


én meghirdettem kb 3 oldalon, havi összesen kijött kevesebb mint 20ból, és elkelt 1.5 hónap alatt. Az ingatlanos ugyan ezt csinálja lényegében, csak milliókért

2020. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Hát ha ezerrel használod a kiemeléseket, meg még táblát is kérsz, úgy persze hogy fizethetsz érte... Alapesetben mindkettő ingyenes. Előbbi ahogy írtam, az ingatlan.com pedig talán egy hónapra, de utána felteszed újra és voila ismét van egy hónapod (ha jól tudom).
2020. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2020. ápr. 1. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: tavaly adtam el a lakásomat, ingyenesek, képek nélkül :))
2020. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!