Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz kabáttal napszemüveget venni?

Gáz kabáttal napszemüveget venni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy csak a fejedre van felrakva kiegészítőként, de kabátban vagy, mert még hideg van.

2021. márc. 30. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Nem gáz
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én télen kb. mindig napszemüvegbe vagyok, vagy van nálam. Ha nem borús az ég rohadt erősen tud sütni a Nap, vezetni nem is tudnék napszemüveg nélkül.
2021. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, én mindig hordok ha süt a nap, akkor is ha hideg van. Ha bemegyek pl. a boltba, felrakom a fejemre.
2021. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én úgy kérdem hogy ha nem a szemeden van hanem a fejeden csak díszként kb
2021. márc. 30. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem erdekelne ha ott van a fejeden. De azert esos napokon vagy amikor semmi napsutes nincs kicsit fura.
2021. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Én szinte mindig hordok kiegészítőként kabáttal napszemüveget :)

Szerintem nagyon feldobja a szettem, és jól néz ki.

A maszk miatt 99%-ban csak a fejemen van, de szerintem így is divatos.

Nem szeretek sapkát hordani, de egy jó napszemcsi teljesen meg tudja változtatni az összképet

2021. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem gáz kabáttal szemüveget venni, de pénzzel vagy bankkártyával sokkal egyszerűbb. Szerintem az OFOTÉRT-ben ritkán fogadnak el kabátot fizetőeszközként. :)


Másik megközelítés:

Hordhatod nyugodtan szemüveggel is, csak azt meséld el, hogy milyen ruhadarab az a gáz kabát? :)

2021. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet most nagy titkot árulok el, de a napszemüveget nem a meleg ellen hordják :D. Hanem a napsütés ellen. Bármilyen furcsa is, -10 fokban is tűzhet rohadt erősen a nap, ami főleg vezetés közben tud zavaró lenni.


Szóval igen. Hidegben, kabáttal is lehet napszemüveget hordani, én is szoktam. Semmi kivetni való nincs ebben.


Ha nem kell, leveszem. Ezt a homlokra, tarkóra pakolást nem értettem sose. Lehet azért mert alapból szemüveges vagyok, és hülyén néz ki ha szemüveg rajtam van, a homlokomom meg van mégegy...

2021. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen #7, mert akkor Te lennél a vízipók-csodapók. :D
2021. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És például esős időben? Ha esik?
2021. márc. 31. 14:50
 10/11 anonim válasza:
Nem! Télen süt a Nap. Ugyanúgy belevilágít a szemedbe. Nem gáz egyáltalán! Nyugodtan hordd!
2021. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!