Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes ma Budapesten...

Hol érdemes ma Budapesten férfi szövetkabátot venni?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy érdemes lenne a következő szezonra beruházni egy új, elegáns szövetkabátra. Nézegettem online, de amit találtam, az általában vagy túlárazott volt, vagy nem elég jó minőségű, esetleg a szabása nem volt megfelelő. (192 centi vagyok, elég hosszú karokkal, tetemes has nélkül, szóval gyakran előfordul, hogy a kisebb méreteknél az ujjhossz túl rövid, ha meg feljebb megyek, akkor derékban fog lötyögni. Tovább bonyolítja a szitut, hogy viszonylag széles vállaim vannak, szóval a vékonyabb testalkatra szabott darabok meg ott feszülnek.) Kb. a 40-80 ezer forintos ársávban gondolkodnék, az anyagösszetételben pedig arra mennék, hogy minél kevesebb legyen a szintetikus szál a keverékben, alkalmasint a legjobb a tiszta gyapjú lenne. Az is fontos lenne, hogy minőségi, tartós darab legyen, az ilyen jellegű ruháimmal szeretek hosszú távra tervezni. Mit gondoltok, hol lenne érdemes körbenézni? Vágom, hogy most a pandémia is nehezíti a dolgot, meg lehet hogy eleve inkább őszre halasztom a projektet, de gondoltam azért kérdezgetek egy kicsit.

2021. márc. 31. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem erre az alkatra nem biztos, hogy fogsz találni egy rádigazítás biztos szükséges lesz majd. De szerintem ez tipikusan varratós történet, a megadott ársáv teteje felé.

A kevert szálat pedig ne vesd annyira el, ha tartósat szeretnél.

Talán most olcsóbban lehet kifutó szöveteket venni?

2021. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!