Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kell tudni a Dr. Martens...

Mit kell tudni a Dr. Martens acélbetétes bakancsokról?

Figyelt kérdés

1. Hol lehet, illetve hol/honnan érdemes megvenni/megrendelni?

2. Hogy tudom eldönteni, hogy acélbetétes vagy sem az adott modell? (Hol van feltűntetve?)

3. Martens shopban egy 10 sorosn fekete acélbetétes (leárazás nélkül) kb mennyibe kerül?

4. Mennyire tartós, kényelmes?

Nem sok dolgot tudok a témáról, ez volna az első bakancsom, tapasztalt Martens-esek véleménye érdekelne elsősorban. A válaszokat előre is köszönöm! (18/l)


2018. jan. 30. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

1. Londonport, budapest

2. Az acélbetéteseknek csavarozott a talpa úgy tudom

2. 50e körül

ha ápolod elég tartós de tényleg vigyázni kell rá.

2018. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3. Sajnos már 40körül.

4. Eléggé.

2018. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 sors acelbetetes 60-70 korul isegvan. A sima 8 soros nem betetes kerul 50.000-be. Ajánlom nezz korul az officeshoes honlapjan mert nost epp le vannak arazva :)
2018. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg van külföldön élő ismerős, érdemes megkérdezni, hogy nem tud-e hozni neked, mert az ÁFA miatt sajnos itthon drágábbak a Martensek, mint akár Londonban (én onnan szoktam "hozatni"). Amúgy megéri az árát, szerintem még akkor is, ha itthon veszed drágán, mert nagyon sokáig bírja. Eleinte nem lesz kényelmes, de amint betörik, le sem akarod majd venni. Negatívumok: nem bélelt, szóval télen hideg (dupla zoknival ki lehet bírni), és csúszik nagyon a talpa (sajnos cipész nem javítja, legalábbis én még nem találtam olyat...). Úgy értsd, hogy csúszik, hogy pl. csempézett rámpákon nem tudom feltolni a babakocsit, mert kicsúszik alólam a lábam :D
2018. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!