Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a legging mennyire vehető...

Ez a legging mennyire vehető fel hétköznapi nadrágnak? Vagy csak otthonra való?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 15. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

szabadidős cuccnak szerintem oké

de majd jönnek a nagy leggings-nácik, és jól leoltanak, hogy hogy képzelek ilyen szörnyűséget.

2021. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt leginkább otthonra, vagy sportoláshoz tudom elképzelni. Esetleg ha van egy hosszabb póló, akkor amellé.
2021. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Sportolásra, vagy csak szimplán kirándulásra, túrára, vagy ilyesmire tök okés a leggings, de szerintem hétköznapi viseletre max. egy hosszú pólóval jó, de rövid egyszerű pólóval semmiképp sem.
2021. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Szerintem oda veszed fel, ahová szeretnéd, elegáns alkalmakra meg ilyenekre mondjuk annyira nem jó, max ha ruhát veszek felé.


Én ilyeneket edzeni hordok vagy boltba vagy sétálni, munkahelyre nem, de ez az én preferenciám csak.

2021. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Hosszabb felsővel szerintem utcára is tök oké. Én is hordok iyleneket, bár inkább sportoláshoz.
2021. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Közterületre semmiképp, csak otthonra vagy sportra.
2021. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Utcára nem, ezen az alapon boxeralsóban is lehetne kint mászkálni. A nadrág neve testnadrág vagy más néven idomnadrág, ez csak sportoláshoz való, esetleg otthonra játszóruhának.
2021. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!