Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Meddig húzzátok fel...

Lányok! Meddig húzzátok fel magatokon a nadrágokat? Magas derék vagy normál?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdett komolyan érdekelni a divat, öltözködés! Úgy gondolom ideje már egy kis újat belevinni stílusomba.! Pl.: más lányokon régóta tetszenek a magas derekú (high waisted) nadrágok..de magamon valahogy nem tudtam elképzelni..soha nem hordtam ilyen nacit...újabban viszont előfordul , hogy megfogom és felhúzom a nadrágot a derekamnál magasabbra is..DE EGYELŐRE FURCSA ÉS KÉNYELMETLEN.. a harisnyanadrágot cibálom a hasam fölé, és kell pár óra míg valamelyest hozzá szokok..ezzel gyakorlok 😃

Tőletek szeretném kérdezni!!

Milyen magasra húzzátok fel a nadrágokat??Mennyi idő alatt szoktatok hozzá??

(Pl farmer, legging, skinny, harisnya...stb)

Nyugodtan linkelhettek is, képeket is várok..és kommenteket



2019. dec. 17. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Miért kéne felhúzni? Az odáig ér és kész, nincs azon mit felhúzni. :D Vegyél egy magasderekút ne a sima nadrágod huzigáld, egyrészt tönkreteszed másrészt tevepatád lesz. Az nem úgy van tervezve hogy a hasadig érjen, jóhogy kényelmetlen ha tüdőig felrángatod...
2019. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg, Józsi?
2019. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Hónaljig húzza mind. Mintha nadrágot a hason kéne viselni, nem lábon.
2019. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ameddig az adott nadrág dereka ér.

Rövid derekú nadrágot tüdőig felhúzni el is hiszem, hogy kényelmetlen.

2019. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Én inkább szoknyás, ruhás vagyok. Nadrágom nem sok van,azok is főleg csípő fazonúak. Tehát nem nagyon húzom fel. A magasderekúak borzalmasak szerintem. A szoknyáimat is általában csípőig húzom, bár van pár vastag téli szoknyám, amik magasított derekúak kb a hasamig ér. Mondjuk nem látszódik, mert garbót,vagy valami pulcsit veszek hozzá, ami eltakarja.

Harisnyánál meg tök változó. Sok csípőharisnyám van, de vannak normál derekúak, meg egy-kettő aminek olyan magas a dereka, h akár a mellem aljáig is felhúzhatnám. Mondjuk harisnyával nem variálok, ott azt az elvet követem,h a harisnya ne érjen túl a nadrág/szoknya tetején. Csípőharisnyával adott a dolog, ha meg magasabban végződik, akkor felhúzom ameddig csak lehet, aztán a derekát visszahajtom addig, h a nadrág/szoknya alól ne látszon ki. Szerintem kár felcibálni azt a harisnyát, azzal nem szokod meg, egy magas derekú naci tök más mint egy harisnya.

2019. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!