Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak engem zavar, hogy mostaná...

Csak engem zavar, hogy mostanában nincs értelme szépen kiöltözni, kisminkelni magam?

Figyelt kérdés

Ugye egy éve itt van ez a covid. Nyárra ugyan enyhült és lehetett menni ide-oda, de lassan 6 hónapja megint be vagyunk zárva. Ha el is megy az ember, legfeljebb boltba, postára, át a legjobb barátjához, de még csak iskolába vagy dolgozni sem. Engem alapvetően feldob, amikor szépen kiöltözöm, smink, szép ékszerek, magas sarkú. De az utcán mégse járhatok így :D

Na meg felesleges is lenne. Csak engem frusztrál az, hogy úgy érzem sehova nem csíphetem ki magam?

Se egy színház, buli, baráti összejövetel, randi, de még csak egy mozi se :D



2021. ápr. 19. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Engem is borzasztóan zavar, frusztrál
Zavar ugyan, de megvagyok
Hidegen hagy
Még örülök is neki, hogy egész nap pizsamában lehetek
73 szavazat
1 2 3
 1/21 Metionin ***** válasza:
75%
Engem is zavar. Nyilván nem ez a legnagyobb problémám de ott van egy csomó jó ruha a szekrényben, amit otthonra nem érdemes felvenni. Meg a sminkek, néhány darabom már meg is romlott. Bulizni meg ilyen helyekre nem igazán járok de pl. munkába egyberuhákban jártam harisnyával meg tettem fel ékszert, stb. Pont az ősz meg a tavasz amikor a legjobban fel tudok öltözni. Remélhetőleg nyártól újra mehetek vissza a normál kerékvágásba.
2021. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként engem is zavar, hogy nincs hova felvenni jó szetteket, különlegesebb sneakereket. Nagyon jó ruhákat vásároltam a Covid előtti időszakban és van amin a címke is ott lóg:D
2021. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavar, én minden nap kiöltözöm 20 éve, legyen az bolt vagy operabál.
2021. ápr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%

Tévedsz, sokan járnak dolgozni.


Szívből kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája.


Én így is feltudok csinosan öltözködni.

2021. ápr. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Sőt, én utálom az ilyen alkalmi kiöltözős embereket. Minden nap öltözz ki, vagy soha.
2021. ápr. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

„ Tévedsz, sokan járnak dolgozni.”

„ Minden nap öltözz ki, vagy soha.”


Covid alatt úgy nézett ki egy munkanap, hogy ültem a vonaton több mint egy órát a koszban, majd lecseréltem a pólóm a cégesre, visszafelé újfent vonatozás.

Pazarlásnak érzem elhasználni a jó cuccaimat erre. Ilyen napokra régebbi basic darabok is tökéletesek...

2021. ápr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Én mindenhova kisminkelem magam és kiöltözöm, de nem annyira mint régen a járvány előtt, igen hiányzik, hogy beüljünk valahova, rendezvényeken részt venni, kiállításokra járni stb. És nekem is sok ruhámon még ott a címke.
2021. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ez a legnagyobb gondom nekem se :)

Akkor pontosítok, én például nem járok dolgozni, és alig ismerek olyat, aki igen és kiöltözhetne a munkahelyre, mert nem orvos például :)

Csak érdekelt ez egyéni probléma-e, vagy másokat is legalább egy kicsit zavar.

2021. ápr. 20. 08:56
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Engem is borzasztóan zavar. Én is itthon töltöm az időm nagy részét. Hónapok óta nem sminkeltem, mert nekem a smink plusz maszk viselés csomó pattanást okozott. Frusztrál hogy nincs meg az a mindennapi reggeli rutinom mikor kicsinosítottam magam és indulhattam is. Nyilvánvaló nem ez a legnagyobb problémám, de ez az otthonlét már kikészít sokszor. Mivel nagyon mozgásszegény mostanában az életmódom ezért fel is szedtem pár kilót, úgyhogy most elkezdtem itthon mozogni egy kicsit.
2021. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Rám akkor is azt mondják,hogy kiöltözöm,hogyha nem is úgy akartam öltözni.Festeni nem mindig festem magam.Egyedül a rúzs marad el,ha igen.
2021. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!