Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasztell árnyalatú tie-dye...

Pasztell árnyalatú tie-dye mintás nyári cipőt mivel kombinálnátok?

Figyelt kérdés

Most ismerkedtem meg a tie-dye mintával. vagyis sokkal inkább a pasztell árnyalataival, mert eddig mindig csak a nagyon élénk színekben láttam.

Szeretném beépíteni a ruhatáramba, de gondoltam kezdésnek cipő lenne jó választás, hiszen gyakrabban tudom hordani, mint mondjuk egy pólót, amit naponta mosnék.

Ekkor megláttam ezt:

[link]


A színe nagyon tetszik, illetve a cipő stílusa is, mivel nyáron mindig ilyen jellegű belelépősöket szoktam hordani. Tehát ezt nekem találták ki, és már majdnem meg is rendeltem, de nem tudom mivel tudnám kombinálni, ami nem ilyen mintás.

Van bárkinek bármilyen ötlete, hogy ezzel milyen összeállításokat lehet csinálni?



2021. ápr. 21. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Farmer short/szoknya egy olyan felsővel aminek a színe a cipőn is megtalálható.


Teljesen fehér, vagy szintén a cipőn megtalálható árnyalatú, egyszínű ruhával/romperrel/overállal.


Feketével és szürkével is működhet, de azokat látni kellene ahhoz, hogy biztos legyen.

2021. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!