Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátom neccharisnya függő....

A barátom neccharisnya függő. Imádja ha az van rajtam. Szeretném a hét végén meglepni mert sétálni megyünk. Egy fekete mintás neccet vennék fel csizmával és barna miniszoknyával. Hozzá fehér derékig érő kabát. Szerintetek nagyon gáz? 26L

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
2020. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Nekem tetszene.Ahhoz már egy szép kesztyű is dukálna.
2020. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Szierintem sem gáz, sőt! Biztos örülni fog a barátod!

Tipp: vegyél fel a neccharisnyára egy fekete hosszú combzoknit. Majd a kellő pillanatban húzd lejjebb a zoknit, hogy lássa, hogy neccharisnya van rajtad. A hatás nem marad el.

Illetve amúgy is elég hűvös van már, a combzokni melegítene a sétánál.

2020. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megfagynék így, de ha te nem vagy fázós akkor nyugodtan
2020. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csessz ki magaddal, mínuszok is lesznek már.

Még beülni sem tudtok sehova.

Szerintem ha ragaszkodsz a dologhoz, akkor vagy hosszú kabátot vegyél rá, vagy csináld azt hogy szexi fehérnemű, neccharisnya, és fölé egy egyszerű ruha, aztán felmentek valamelyikőtökhöz ( gondolom fel fogtok) akkor ott meglepi lesz neki mikor levetkőzöl.

2020. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén napközben legalább 10 fok lesz. A héten viszont gáz lenne, mert szétfagysz.
2020. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. A hétvégén pedig 10-15 fok lesz, simán vállalható! Max. most lenne egy kicsit "necces" :D de a jó cél érdekében mindent...
2020. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Eléggé khúrvás egy cucc, de te fogsz égni a barátod beteges dolga miatt.
2020. dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ma kipróbáltam ezt a szettet és nagyon elégedett voltam. Nem volt gáz a kinézetem. A munkahelyen is megdicsértek, nagyon sokan bókoltak. Örültem a dicséretnek.

Lehet hogy többet kellene hordanom. Eddig nem nagyon viseltem ilyen neccet de kedvencem lett.

2020. dec. 1. 09:28
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Munkahelyre neccharisnya és miniszoknya?

Gondolom sok ott a pasi ha jól megdicsérgettek.

Akkor járkálj ebben, de ha valaki aládvág az utcán éjjel akkor ne legyen metoo....

2020. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!