Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy konkrét cipő nincs...

Ha egy konkrét cipő nincs abban a színben, amiben keresem, érdemes próbálkozni és rákérdezni?

Figyelt kérdés

Olyanra lenne szükség, ahol elfogadnak szép kártyát, ami szűkíti a kört. Ezekből több helyen van ebből a márkatípusból is, csak pont nem az a dizájn, amit kinéztem.


Szerintetek van arra esély, hogy ha végigkérdezgetem, ilyenkor valamelyik be tud szerezni azzal a termékkóddal is, vagy az ilyesmi eleve felejtős?


2021. ápr. 23. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy ember kedvéért nem rendelgetnek
2021. ápr. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kinéztem egy cipőt, de abban a színben és méretben, amiben kerestem nem volt több üzletben sem, ezért az egyik helyen megkérdeztem. Mondta az eladó, hogy egy db-ot lát ilyet még a rendszerben és megrendeltem.
2021. ápr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes rákérdezni. Azért van ott az eladó az üzletben, hogy segítsen. Lehet, hogy ott figyel a raktárban a számodra tökéletes cipő. Lehet, hogy az üzletlánc másik üzletében van belőle. Lehet, hogy meg tudják nekek rendelni. És persze az is lehet, hogy nem tudnak segíteni. De ha meg sem kérdezed, akkor eleve bukta.
2021. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt nem említettem, hogy online kínálatokat böngésztem végig, ahol rendelni lehet. Tehát a webshopon nincs a többi között, ami kint van, arról viszont van 10 kép, lehet méretet választani, mutatja van-e raktáron. Tehát ez egy másik cikkszám lenne, ugyanabból a márkatípusból.


Ha x helyről elutasítanak, nem tudom van-e esély az x+1-iknél vagy sehol nem foglalkoznak ilyen kérdéssel.

2021. ápr. 23. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam pár helyen. Az eredmény az, hogy nyitottak az ilyesmire, viszont ezt a cikkszámot nem tudták beszerezni, hanem felajánlottak egy olyat, ami hasonlít hozzá, de szintén nem volt a kínálatuk között.


Végül elengedtem a szép kártyát, és megvettem készpénzben, mivel a járvány miatt most mindegyik alszámlát fel lehet használni mindegyikre, majd ezt költöm kajára.

2021. ápr. 26. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!