Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse cipők tartósak? Hány...

Converse cipők tartósak? Hány évig bírják a strapát?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Több modellt gyárt több árkategóriában. A 15 ezer forintos nem olyan minőség lasz, mint a 30 ezres.
2021. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az első Converse cipőm szerintem 9 éve vettem, vagyis kaptam, és azóta is teljesen jó állapotban van. Egy tipikus magas szárú piros darab egyébként, a sarkánál arról a kis cuccról már eléggé lekopott a márkajelzés, de egyébként hibátlan. Ezen kívül még 5 pár cipőm van a márkától, a legrégebbi talán 3 éves, soha nem volt még gondom velük, pedig egy-egy darab már vagy 10x megjárta a mosógépet. Amit én észrevettem az az, hogy sok márka cipői már közel sem olyan minőségűek mint mondjuk 10-15 éve. Apám 20+ éves Vans cipője a mai napig szuper állapotban van, de amiket manapság kapni azok minősége szvsz egy vicc, két pár Vans-t vettem, szerintem soha többet nem fogok. De ugyanez igaz a DocM-re is, 10 évvel ezelőtt szignifikánsan jobb volt a cipőik minősége. Ezzel szemben én a Conversenél nem tapasztaltam minőségromlást.
2021. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha vigyázol rá akkor sokáig
2021. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!