Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted melyik a jobb össze...

Szerinted melyik a jobb össze állítás? [Link]

Figyelt kérdés

1:póló: [link]

cicanaci

sál: [link]

tallywejil kardigán: [link]

csízma: [link]


vagy


2: bőpulcsi: [link]

cicanaci

deszkás cipő vagy dorkó: [link]

vagy

[link]


2011. nov. 24. 21:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
a harmadik linknél lejebb van a 'basic cardigan'
2011. nov. 24. 21:55
 2/16 A kérdező kommentje:
mellesleg: 17/L
2011. nov. 24. 22:01
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Az első esetében iszonyatosan nem illenek össze a darabok.....feliratos felső (ami sportos), mintás sál, csíkos (és elegáns) kardigán. Mindezekhez még az a csizma.....jajj.

A második meg egy átlagos sportos kamasz összeállítás - edző, pulcsi. De még mindig inkább ez, ez legalább összeillik. Bár a cicanadrág egy kapucnis sportos pulcsival még mindig nem épp tökjó, de egy fokkal jobb, mint az első.

2011. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem személy szerint egyik sem tetszik, bocsi.

Olyan mintha csak magadra kapkodnád őket, mindenféle harsány szín, leopárd mintás dorkó, ilyen minta, olyan minta...egy szó, mint száz túlzás! Az első össze állítás egyenesen szörnyű: csíkos kardigán, óriási mitás, rikító színű sálall?! Túl sok a minta, vagy csak a sál, vagy csak a fölső legyen felhívó mintájú. a második összeállítás már jobb egy kicsivel: de mivel hatalmas, pink színű minta, ráadásképpen nyomott minta van a pulcsin, ezért szerintem mindenképpen a deszkás cipőt válaszd! Egy mivel színben harmonizálnak, 2. leopárd mintás dorkó, ennyire harsány polóhoz rendesen megzavarja az embert.

Szóval a második össze állítás, deszkás cipővel.

És tényleg ne haragudj, hogy "kritizáltam" a sítlusod...mindenkinek egyéni a sítlusa van, de ezt a súlyos hibát már annyiszor láttam, hogy már nem tudtam szó nélkül hagyni. :)

2011. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*stílusod
2011. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ajj, nem tehetek róla, de én már tizenévesen is a nőies cuccok felé hajlottam inkább. Nekem egyik sem tetszik, bocsi. :(


24/n

2011. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

P*csás.

19/f

2011. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Igazából mindegyik borzalmas.... jajjj... :S főleg az első.

Bocs de nem lehet választani.

2011. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Úristen, basszus, na most is látszik, hogy pénzért se észt, se ízlést nem lehet venni.


MINTÁSAT MINTÁSSAL SOHA. És cicanadrágot hosszított felső nélkül SOHA

2011. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hiába láttad divatoldalon,ha egyszer réémes..Kiváncsi lennék mondjuk az 1. összeállítást hol láttad..Ilyen sálat nm illik ilyen ruhához felvenni.Nekem se tetszik egyik összeállítás sem.Fiús nagyon.Ha nm írtad volna oda az életkorod,ez lett volna következő kérdésem,a válaszom pedig az h 15 év alatt még elmegy,de fölötte már nem.Nő vagy,viselkedj is úgy.
2011. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!