Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A SHEIN nevű oldalról szeretné...

A SHEIN nevű oldalról szeretnék ruhát rendelni. Ha Te már rendeltél onnan ruhát milyen tapasztalatod van róla?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Jó minőségű ruhák vannak ott és a szállítás is gyors 😇
2021. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer rendeltem onnan. A ruhának átlagos minősége van, a szabása jó. A probléma az volt, hogy zöld helyett kék érkezett.
2021. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
A méretek talán nem mindig jók, de szerintem azt látni a fazonján, hogy bizony jobb, ha 1 mérettel nagyobbaz rendel az ember. Emellett jó, ha megnézed a vásárlói képeket. Átlagos anyag, alacsony ár, összességében nem rossz.
2021. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A meretek kb jok voltak, en rendeltem fehernemut, kis ruhat, pulovert, muanyag vackokat a lakasba, osszessegeben az a minoseg, amit ennyi penzert el lehet varni. Hordhato darabok, az ertekeleseknel mindig meg kell nezni a fotokat, inkabb az alapjan rendelni. A szallitas viszonylag gyors, szerintem tuti van, ami eu raktarbol jon, mert volt mar, hogy 1 het alatt itt volt a csomag, a max amit varnom kellett 1 honap volt. Szoktak kuldeni kis ajandekot is, ezek altalaban hasznalhatatlanok,a ruhak viszont kulon csomagolva jopofa zarhato nejlon tasakban erkeznek, amiket en nagyon szeretek tovabb hasznalni aprosagok tarolasara.
2021. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2021. máj. 4. 09:09
 6/6 anonim válasza:

Tudom, hogy nem mostani a kérdés, de én is megosztanám a tapasztalatokat.

Edzős ruhákat onnan szoktam rendelni, kiváló termékek. Minőségben is nagyon jók, edzésre kiválóak. A sima rucik is tökéletesek, ár érték arányban megfelelőek. Szoknyám is van onnan, ruhám is, megvagyok mindegyikkel elégedve.

2021. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!