Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vissza viszem kicserélik?

Ha vissza viszem kicserélik?

Figyelt kérdés
Össze koszolta a barátnőm a tegnap vett pulcsim én nem jön ki belőle, vissza vihetem? Ki cserélik? A blokkja meg van

2021. máj. 6. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugye nem gondolod komolyan?
2021. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem cserélik ki és vissza sem veszik.

Mosd ki vagy vetess vele egy másikat, ha már tönkretette.

2021. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem, csak akkor cserélnék ki, ha nem lenne semmilyen hibája és ők azt még el tudnák adni. Nem az ő hibájuk, hogy a barátnőd összekoszolta és így felelősséget se fognak vállalni érte.

Milyen foltról van amúgy szó? A legtöbbet azért ki lehet szedni, még ha egy sima mosással nem is jön ki.

2021. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Lehet vissza cserèlik de ezeken gondolkodj el:

Neked fontos az a pulcsi?

Èr annyit hogy belülj egy járműbe utazz vele bemenj a boltba megbeszélt mi történt?

Mi miatt vetted meg azt a pulcsit? Megtetszett? Szüksèg volt rá?

Nem bunkóság vissza vinni egy összekoszolt pulcsit?

Az eladó nem fogja elhányni magát?


Ha ezeket magadban megválaszoltad akkor szerintem eltudod dönteni mi legyen a sorsa!

2021. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják visszavenni mivel hordták és koszos és gondolom megpróbáltátok kimosni. Csak a hibátlan állapotú ruhadarabot veszik vissza. Esetleg a tisztítóba nem tudják kiszedni? Az költséges, de lehetne megoldás, ha semmivel nem jön ki otthon. A másik az lenne ahogy előttem is írták, hogy vegye meg a barátnőd ezt a pulcsit neked.
2021. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vennék vissza, ha eleve koszosan kaptad és ezt bizonyítani is tudod (tehát még rajta van a címke, látszik hogy nem viselték). Egyéb esetben nem fogják visszavenni.
2021. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!