Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sima fekete póló, ami nem...

Sima fekete póló, ami nem megy össze a szárítóban?

Figyelt kérdés

Olyan sima, minta mentes fekete pólót keresek, ami nem megy össze a szárítóban. Jelenleg a H&M legolcsóbb fekete pólói miatt határoztam el, hogy olyat keresek, amik nem mennek össze, mert egyébként van több olyan pólóm, amit szárítóban szárítok és nem megy össze, vagy csak nem olyan drasztikusan, mint ezek. Elsősorban tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy kinek mi vált be.


Olyan jellegű megoldásokkal kérlek kíméljetek, hogy akkor ne rakjam be a szárítóba, mert mint korábban említettem, több régi pólóm van, ami nem megy össze.


Előre is köszi a válaszokat! :)



2021. máj. 9. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
reserved
2021. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sinsay. Nekem nem ment össze egyik sem, és nem is fakul. Plusz arra azért figyelj, hogy hány fokon szabad mosni.
2021. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!