Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terd rövidnadraghiz vehetek...

Terd rövidnadraghiz vehetek fel testszinű harisnyát?

Figyelt kérdés
Reggel meg hideg van azert gondoltam.a baratnőm ajanlotta nekem.

2021. máj. 10. 06:02
1 2 3 4 5
 1/49 adriana1990 válasza:
48%
Attol fugg mennyire erdekel ha az utcan megneznek vagy rad mutatjak...ha hidegen hagy akkor nyugottan....en is igy hordom vagy szakadt farmer alatt es nem erdekel masok velemenye....30f
2021. máj. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Hat meg nem tudom. Nem probaltam. Higy szolnak e vagy sem de kiváncsi vagyok nagyon
2021. máj. 10. 07:02
 3/49 anonim ***** válasza:
79%

Szakadt farmer alatt senkinek nem tűnik fel, hogy van-e alattad harisnya vagy sem, mivel relatíve kicsi felületen látszik ki a bőröd.

Ámbár ha térdnadrághoz veszed fel, akkor igenis látszhat hogy van rajtad harisnya. Ha nagyon fel akarsz venni, akkor ügyelj a tónusra, hogy nehogy túl barna legyen, vagy az ellentétje, túl világos. Én a helyedben nem vennék fel alá, nincs hideg reggel, de persze a te személyes döntésed.

2021. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Köszi a segitseget. Megfontolom..
2021. máj. 10. 07:58
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha úgy jobban érzed magad.
2021. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%

Persze, a barátnőd ajánlotta... Ilyen nő csak az álomvilágban van.

Szerintem egyszerű! Ha borotválod a lábad felveheted, de ha nem szőrtelenítesz, akkor rohadt undorítóan néz ki.

Mondom ezt (harisnya fetisiszta) férfiként.

2021. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Ertem. A baratnöm.mondta mert ö sokat hord. Probaljam ki..
2021. máj. 10. 09:08
 8/49 anonim ***** válasza:
22%

A barátnőd jobban tenné, ha inkább az ékezetek használatát, és a helyesírást tanítaná meg neked. 😊



És igen, bármilyen színű harisnyát is vennél fel, első pillantásra feltűnik mindenkinek (ha szőrös a lábad, akkor ne is próbáld mert borzalmasan fog kinézni).


Nőként tudom, hogy nincs olyan tónus, ami tökéletesen illeszkedne a bőr színéhez.

2021. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
90%
Én gyakran járok így, rövidnadrággal és tetszínű harisnyával. Nem mondom, hogy néha nem kapok bunkó beszólást, de alapvetően nem szoktak vele foglalkozni. A szőrtelenítés alapvető, ha vki harisnyát hord.
2021. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem hülyeség. És a nejlonharisnya nem férfi viselet, egyáltalán nem szokványos. Szóval ne csodálkozz, ha esetleg nevetség tárgya leszel vagy bunkó beszólást kapsz. (Mondjuk én pont lesz*rom, senkinek nem szólok be, de nem mindenki olyan, mint én.)
2021. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!