Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlanátok olyan könnyített...

Ajánlanátok olyan könnyített női munkavédelmi cipőt ami keskenyebb mint az átlag? Vagy ha valakinek van meg tudná mérni belül a szélességét?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cipőt vettem meg a munkahelyi helyett, mert azt nem bírta a lábam. Mivel sem üzletben helyben, sem a környező városokban nem találtam így rendelnem kellett. Kb 5 hónapja használom de úgy érzem nagy a lábamra, túl széles és nem tudom már szorosabbra húzni a fűzőt.



#munkavédelem #munkavédelmi cipő #Női munkavédelmi cipő
2021. máj. 11. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr martens vagy steel.
2021. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Batz vagy a School márkánál is nézz körül
2021. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Update: mostanáig használtam a linkelt cipőt, nem volt rossz bírta a lábam de ugyan olyan nagy és mostanra vennem is kell újat mert teljesen szétment
2021. szept. 17. 09:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azóta vettél-e már, de szerintem a Pumák baromi jók (igen, van munkavédelmi is belőlük). Én is azt használok, nagyon könnyű, kényelmes. Drága, 30 ezer volt egy pár, de megérte.
2022. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen volt egy Top márkájú, az sem bírta csak pár hónapig, most ezt mivel garanciás volt Portwestre cserélték meglátjuk meddig bírja.


Neked a puma mióta van meg? Ha bírná vagy 2 évet legközelebb azt vennék.

2022. máj. 28. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Még csak egy éves, úgyhogy nem tudok nagyon hosszútávú tapasztalatot mondani róla, de eddig semmi baja. Jó nyilván nem olyan szép a külseje, mint újkorában, mert intenzíven van használva, de ugyanúgy kényelmes, nem esik szét, nem foszlik. A méret pedig jó, nekem nagyon kis lábam van (35-36-os), így nyilván keskenyebb is, de ez pont ugyanolyan tökéletes, mint egy normál utcai női cipő (de tudom vastagabb zoknival is hordani télen). Előtte én is másfajtát hordtam, az borzalmas volt, ugyanakkora méretben sokkal nagyobb és rettentő széles is (a súlyról nem is beszélve).

2022. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom hasonló problémákkal küzdünk, köszönöm a válaszod. A következő cipőm biztosan ilyen lesz. A mostanival ha valaki portwestet tervez az a gondom támadt, hogy a lábujjamnál mintha lenne valami műanyag ami visszahajlik és nyom, hiába igazítom meg ahogy sétálok újból problémás.
2022. jún. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!