Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassárkú viseléshez tippek,h...

Magassárkú viseléshez tippek,hogy kényelmesebb legyen?

Figyelt kérdés

Világ életemben tornacipős lány voltam most meg olyan helyen dolgozom ahol kötelező a magassarkú, mit ne mondjak beledöglök.

Tippek?


2021. máj. 16. 12:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Eddigvettem olyan gél Talpbetétet nem segített, vagy ha iszom a fájdalomcsillapító port az segít de ez napi szinten nem megoldás.
2021. máj. 16. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindig magassarkúban vagyok. Tippek:

1. Megfelelő méretű cipő kell. A túl szűk iszonyúan szorít, a túl bő kidörzsöl.

2. Megfelelő design nélkül fájdalmas lesz a cipő. Nem a sarok magassága a legfontosabb, hanem az hogy a sarok jó helyen legyen, a cipőben legyen elég hely.

3. A megfelelő cipő, ami kényelmes, az drága lesz. (Én most vettem egy új körömcipőt 20.000 Ftért.)

4. Érdemes bőr cipőt venni, az körényúlik a lábadnak, ahogy szükséges.

5. Általában a vastagabb sarokkal kényelmesebb a cipő, de ez nem aranyszabály.

6. A magassarkú mindig fájni fog valamennyire.

2021. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedikűrös után mindig kényelmesebb a magassarkú, esetleg azzal is jobb lesz. Tényleg más érzés utána magassarkúban járni. Egyébként szerintem megszokás kérdése. Én rászoktam, eleinte nekem is nagyon fájt, azóta pedig már a legkényelmesebb viselet számomra. Én is vastag sarkot javaslom, én is csak olyat viselek.
2021. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nagyon fontos, hogy ne hajszálvékony legyen a talpa, hanem minimum 2 cm. És a sarka se tűsarkú, hanem vastagabb.


És tényleg lényeges, hogy megfelelő minőségű, akár bőr cipőt vegyél.

2021. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen munka ez, ahol nem megengedett az elegáns lapos lábbeli? Légiutas-kísérő vagy? Eddig egyedül náluk találkoztam azzal, hogy konkrét egyencipő volt magas sarokkal, azt kellett kötelezően hordani.

Ha nem a cég adja, vegyél GABOR márkájút. Igen, drága, de rohadt kényelmes és tartós. Ne válassz magasat, 4-5 cm bőven elég, max 6. Eggyel olcsóbb megoldás a Deichmannban kapható EASYSTREET márka, 7 vagy 8 ezerért vettem egy kb 4 cm magas telitalpú kerek orrú (nekem ez a széles lábfejem miatt fontos) cipőt, hát soha ilyen kényelmes darabom nem volt még, de komolyan, a belseje olyan párnázott, mintha egy felhőn járnál. Annyi, hogy ezek az átlagnál kicsit szélesebbek, ha nagyon keskeny a lábad, akkor lehet, hogy nagy lesz.

2021. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magánklinika recepció. És aki ebben a munkakörben van itt elvárás. Nem kell 12 Cm sarkú de elegáns megjelenés. A Deichmannos nem lesz jó sajnos, vékony a lábam és kicsi,néha még a 36-os is nagy.
2021. jún. 2. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Készíttetni is tudsz.
2021. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!