Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 38-as méret felett is fel...

38-as méret felett is fel lehet venni tangás bikinit?

Figyelt kérdés

Kb. 40-es méretet hordok, de nem vagyok duci és a narancsbőröm is minimális, szóval szerintem nem rossz a popsim.

H&M weboldalán nézegettem tangás bikiniket és 46-48/XL méretűek is sokan rendeltek a vélemények alapján.

Szerintetek csak a nagyon vékony vagy sportoló lányoknak áll jól a brazil vagy tanga fazon, vagy egy átlagos alkatú/teltebb is felvehet ilyet?


2021. máj. 18. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
2021. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Csak az hordjon ilyet, akinek meg van hozzá a megfelelő alakja. Ellenkező esetben közröhej tárgyává fog válni az illető.


Kérdező, nem neked való. Ha ilyet akarsz viselni, akkor dolgozz meg érte!

2021. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
40-es méret az M-es. Simán hordhatsz tangás bikinit.
2021. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

#3

De az M-es méretének is a legfelső határa.


Legyen már önértékelésed, kérdező. Fogadd el, hogy idén nyáron nem fogsz tangában virítani a strandon, mivel nem a te jelenlegi testednek való, de jövőre lehetséges, ha teszel is érte.


Most hiába fogjátok ezt a válaszomat is lepontozni, attól még egy nagy, formátlan, enyhén narancsbőrös fenék nem lesz szép látvány tangában.

2021. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Ki mondta, hogy formátlan a kérdező feneke? Van, akinek széles a csípője és nagy a feneke, mégis kerek. Nem csak a hagymafenék néz ki jól.

Úgyhogy kérdező, döntsd el, szerinted van-e elég formás a feneked ahhoz, hogy felvegyél egy ilyet.

2021. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!