Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapok magamra bikinit, ha...

Hol kapok magamra bikinit, ha alulra nagy (obb) méret kell, de a mellem viszonylag kicsi?

Figyelt kérdés

Ha nagyméretű bikinik között keresek, akkor az én kis B kosaras mellemre nincs is felső. Nem értem, hol van az megírva, hogy egy nagyobb fenekű nőnek csak hatalmas melle lehet, de így elég nehéz bikinit keresni. Főleg, hogy azért az alsójának a szabása nagyon nem mindegy, jó lenne, ha magas dereka lenne, mert két gyerek után nem túl feszes a hasam alja, azt szívesen eltakarnám.

Tudtok olyan webshopot linkelni, ahol találok ilyen bikinit? Nagyobb alsórész, de kicsi kosárméretben is van hozzáillő felső.


2016. máj. 22. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb üzletben külön kell megvenni a felső és az alsó részt, szóval nem értem a problémát.
2016. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendelni szeretnék. És eleve nagyon kevés helyen árulnak magasított derekút, nekem meg olyan kéne, meg amúgy is az tetszik. De ami olyan, ahhoz meg csak nagy kosaras melltartók vannak.
2016. máj. 22. 22:27
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Rendelj külön alsót és felsőt, egyben nem fogsz olyat találni ami felül kicsi, alul nagy. Mivel mindent arányos nőkre gyártanak... ez van. Némi sport vagy edzés után te is olyan lennél.
2016. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
h&m-en nézd meg, ott nagyon sok fazon van, tudsz rendelni, és általában külön van a felső és az alsó rész.
2016. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Bizony, h&m. Rendelhetsz, kulon tetel az also es a felso, kulon is van bearazva, szabadon parosithatod. Neked talaltak ki
2016. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
2016. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Hát én megértelek, mondjuk nekem fordított, felsőből kell a 2-3 XL-es, vagyis kellene, ha lehetne kapni, alulra meg S-es. Én a felsőt turálóban szoktam venni, és hozzá H&M ből veszek alsót. Mintha ott is lettek volna nagyobb méretben magasított derekúak.
2016. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

[link]


itt a nagyobb méretek közt tudsz alsót keresni, a normál méretnél meg hozzá passzoló felsőt. remélem találsz olyat ami tetszik:)

2016. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ajánlgatjátok neki a H&M-et aztán jelenleg 1 db magas derekú bikini alsó van a webshopban...:D


Nem tudom, külföldi oldal szóba jöhet-e, de asos-on rengeteg ilyen van:

[link]

2016. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, most látom van plus size a H&M-nél, nem szóltam :D
2016. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!