Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy szoktatok melltartót...

Hogy szoktatok melltartót vásárolni?

Figyelt kérdés
Én nagyon rég vettem már magamnak melltartót és hát most is talán 3 darabot használok, kezd elhasználódni. Viszont ezeken nincs rajta már a méret. Sőt azt se tudom milyen stílusú lenne kényelmes nekem. Eddig amiket kaptam (ajándékba) azok mind vagy szorítottak vagy óriásiak voltak és magamnak talán 1x vettem egyet azt is találomra így ránézésre, kivételesen tökéletes méretű volt csak idővel valahogy becsavarodott a pántja és zavaró lett. Ugye a melltartókat (se bugyikat) nem szabad felpróbálni érthető okokból de amúgy, hogy lehetne pontos és kényelmes méretet venni úgy hogy nem tudom most a méretemet? Pólóim amúgy s-s és néha m-s méret is megfelel bár általában őket a gyerek részlegben találom mert vékonyka méret vagyok és ezek pont jók. Lányok adnátok tanácsokat ebben, ti hogy választotok melltartókat? Hogy lehetne megtudnom a mell méretemet? Tényleg nagyon rég vettem melltartót így fogalmam sincs már. És hol vannak általában olcsó melltartók?

2021. máj. 20. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót lehet próbálni, max olyan helyen nem lehet ahol nincs próbafülke.
2021. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet próbálni a melltartót.
2021. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Én h&m-ben találtam meg a tökéletes melltartót. Elfogadható ára is van.

Derekamhoz képest nagy a mellem, így nehezen találtam méretet, de itt az egész kicsitől az óriásig van méret. Boltban fel lehet próbálni, ha megvan az adott méret, nagyjából a többi is jó lesz (kivéve ha valami extra push up-ot hasonlítasz össze egy sima bélelttel).

2021. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt egy kis útmutató a méretválasztáshoz.

Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor érdemes lenne fehérnemű szaküzletben eladói segítséget kérni. Bár egy kicsit a zsebedbe kell nyúlni, de segítséget kapsz a fazon és a méret kiválasztásához is.

2021. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó melltartókat a Kik-ben vásároltam. Mondjuk nem valami tartós darabok. Nagyon jó melltartókat a Takkoban vettem még régen. (10-15 éve) Nem tudom, azóta mennyit változott a minőség. A New Yorker is jó választás alacsony költségvetéshez. És de, fel lehet próbálni a melltartót. A bugyit is fel lehet, csak alatta kell hagyni a saját bugyidat. ;)
2021. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig felpróbálom. És - tudom hülyén hangzik - de a fülkében ugrálok benne egy kicsit. Ha testmozgás hatására nem mozdul el, akkor az a jó méret. Legalábbis én így csinálom, és eddig mindig bevált.
2021. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!