Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kérhetnék véleményt erről a...

Kérhetnék véleményt erről a nadrágról?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 21. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem tetszik.


Csupán azt nem értem a mai divatvilágban, hogy sok férfi ruha miért úgy néz ki, mint a női? Pl. itt is szakadt, testhez tapadós, bokavillantós..

Mi különbözteti ma meg a férfi és a női ruházatot? Miért szükséges, hogy a férfiaknak is tapadós nacijuk legyen? Eddig mindig a nőknél volt ez, hogy ez kihangsúlyozza az adottságait és ezzel is jobban felhívta a férfiak figyelmét.

2021. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Tini lányon még rendben van ez a fazon, felnőtt nőn már nem annyira, férfin pedig szerintem egyenesen undorító. Sok ilyet látok az utcán, remélem hamar lecseng ez a divat mert tényleg borzasztó. Viszont a jó hír az, hogy nem nekem kell tetszenie, hanem annak, aki hordja.
2021. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Tipikus "répa" nadrág.

Iszonyúan feszül szóval nem a legkényelmesebb...

Meg hát kilátszik a boka szóval innen kezdve csak titok zokni jöhet szóba...

A csajok ezt csizmával veszik fel,hogy igényesebb legyen az összhatás.

Őszintén nekem nem tetszik,bár ha te 1 fiatal vagy úgyis meg fogod venni és felfogód venni bár inkább ne tedd szerintem...

2021. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Juj :(

Nekem alapvetően bejön a szűk nadrág, de ilyeneket (szakadt, világos) a csíkosan borotvált szemöldökű raj cigánygyerekek hordanak, vagy a hasonló stílusú "fehércigányok". Bocsánat a rasszista nyelvezetért, csak a stílust bírálom.

2021. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Fiatalos stílus, bő nadrág 50 felett ideális.
2021. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is super skinnyk vannak, de nem szakadtak, azokat nem szeretem.

Amúgy nagyon kényelmes, ha formás a lábad akkor meg kifejezetten ideális.

F.

2021. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

1.

Jó a kérdésed, mi különbözteti meg a férfi és női ruhákat egymástól?

Gondolom neked is feltűnt a mostani divat hogy a lányokon pont az bő szárú nadrág van ami a férfiakra való mert ápol és eltakar.

Na de akkor mért szükséges nőknek felvenni ha szerinted nekik a szűk való hogy felhívja a férfiak figyelmét?

2.

Nőkön meg a most divatos lengő szárú férfi nadrág az undorító, igaz?

Bízzunk benne hogy ez is lecseng ez is.

2021. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

#7

Mert olyan beteg világban élünk, hogy a nők egyre jobban elférfiasodnak, a férfiak meg egyre jobban elnőiesednek.


Valamelyik nap meg Demi Lovato bejelentette, hogy ő se nem nő, se nem férfi. [link]

2021. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon buz1s. A színes hajú, vékony kis tini srácokon mutat a legjobban... Meg se lehet mondani némelyikről hogy hím nemű.
2021. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Tehát, egy férfinek mivel férfinek született CSAK egy fazonú nadrágban kell leélni az életét, egyesek szerint.
2021. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!