Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek! Mi lenne az első...

Hölgyek! Mi lenne az első benyomásotok, ha meglátnátok egy férfi karján egy ilyen karórát?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 24. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Infantilizmus.Nem az én világom, te jobbra én balra.
2021. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1

Egyik cimborámnak van hasonló azt mondja remek golddigger filter.

2021. máj. 24. 17:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem valami fényes óriás giccs lesz, hát aztán miklós patkány, felnevettem, köszi :D

Ilyen 16éves díszhuszárokon el tudom képzelni, de már egy huszonévesnek is gyerekes lenne.

20N

2021. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Igazából én azon röhögök, hogy egy közel másfél millás órára még postaköltséget kell fizetni :D

Nem tudom, mi lenne az első benyomásom. Ha tetszik neki, ám hordja. Nem hinném, hogy egy karóra döntené el, hogy bejön-e egy pasi, vagy sem. A mikiegér mellett szerintem észre sem venném a márkajelzést. Ha a többi körítés arra utalna, hogy a pasi gazdag, akkor társnak nem kéne, viszont üzleti téren próbálnék tanulni tőle.

2021. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha komolyan gondolja, messze elkerülöm, biztos nem oké valami. Ennyi pénzért, ha meg se érzi a pénztárcája, (ha igen, az egy másik szint) de azért elítélem hogy viccből ilyet megvegyen valaki, nem az hogy irigy vagyok, hanem ennyiből azért elég sok jó dolgot lehetne tenni. Én nap mint nap láttam egész kisgyerek koromtól, miken mennek keresztül ártatlan, felnőttek hülyeségének, lustaságának, agresszivitásának kiszolgáltatott gyerekek és állatok. (Az hogy felnőtt nem tanult, aztán meg nem vállalja el a piszkos fizikai munkát, és inkább koldul meg siránkozik, nem érint meg engem sem.) Szerencsére nekünk mindig megvolt mindenünk, de megvan az a bizonyos szociális érzékenységem.
2021. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Észre sem venném, így semmi. Az órának funkciója van, mutassa az időt. Nem ilyesmi alapján alkotok véleményt emberekről.
2021. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Amikor a pénzhez nem jár ízlés. :D
2021. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, az életben nem álltam olyan közel idegenhez, hogy lássam az órája számlapját. Ha látnám, azt gondolnám, "Mickey egér", és folytatnám a napom.
2021. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért van durvább is pl a Snoopys speedmaster 20 millióért:

[link]

2021. máj. 24. 22:27
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Én olcsóbb, kevésbé jó minőséget gyártó márkák esetén sem értem, hogy felnőtteknek miért árulnak mikiegeres, hellokittys cuccokat. Nagyon ízléstelen.
2021. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!