Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire feszüljon egy férfi...

Akumlator kérdése:

Mennyire feszüljon egy férfi fenéken a nadrág?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Hogy azért férfias maradjon a hangja és ha leguggol ne ugorjanak ki a repedésen a golyszlik.
2021. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell ezt túlgondolni , ha egy férfi szereti a feszülős nadrágot , akkor hordja , szerintem minimum egészségügyi problémák adódhatnak, de attól mert sztreccses farmert hord ,attól ugyanúgy férfi marad.

Annyira feszüljön, amennyire te kényelmesnek érzed.

2021. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

ameddig kényelmesnek érzi

régen én is imádtam a skinny farmereket, mára már kényelmetlenek számomra :(

2021. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha jó segged van, akkor feszüljön nyugodtan. Egy férfi fenék is ugyanúgy mutatós tud lenni mint egy női fenék. Sztreccses anyagút érdemes venni, mert az feszül is, és kényelmes is egyszerre.
2021. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Semennyire
2021. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a super skinnyk jönnek be, jól állnak és kényelmesek.

Szerintem ezt ki sem kéne írni kérdésnek mert ha példának vesszük a nőket, ők most épp a haragozó szárúakat preferálják a skinnyk helyett, tehát egy férfinél is így legyen , ami éppen tetszik.

Erre nincs követelmény!

F.

2021. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Minél jobban.

Hozza ki a fenék formáját,főleg ha jó.

A lógós löttyedt üllepű nadrágok undorítóak.

2021. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell, hogy feszüljön. A férfi nadrágoknál szerintem az a lényeg, hogy ne legyen testhez simulós, mert az férfiatlan. Ennek ellenére én egyszer láttam egy pasit, akin nagyon jólállt, de az kábé 1000-ből egy lehet. Akinek tehát így a testhez simulós nadrág jól áll. Tehát ne az legyen hogy tökre rásimul, és ráfeszül.
2021. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!