Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire rizikós fehér nadrágo...

Mennyire rizikós fehér nadrágot venni osztály kirándulásra?

Figyelt kérdés
Egerbe mennénk várost nézni és van egy fehér melegítőm de nem tudom mennyire veszélyes azt felvenni a koszolódás szempontjából?

2021. máj. 25. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nem igazán jó választás, én folyamatosan félnék, hogy koszos lesz
2021. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem osztálykirándulásra nem jó a fehér. Vagyis, tapasztalatból, mi amikor anno mindig városnézésen voltunk az osztállyal, voltak olyan idők, mikor várni kellett 1-2 órát bizonyos programokra, vagy csak szimplán szabad elfoglaltság, és akkor bizony leültünk pl. egy épület előtt levő lépcsőre, meg minden. Szóval hiába városnézés, már ha csak egy szimpla padra leülsz, akkor is összekoszolhatod. Persze ilyen alapon sose húzzon az ember fehéret... Vigyél egy pulcsit pluszban, amire ráülhetsz, ha leakarsz valahova ülni. Viszont más szempontból, szerintem annyira nem vészes a fehér, max. ha esős az idő, és pocsolyák vannak, meg minden. Viszont igen, szerintem a fehér ruhát ott a legkönnyebb összepiszkolni, ha leülsz valahova, és utólag derül ki, hogy bizonyos az a hely ott koszos volt.
2021. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem praktikus a fehér. Gondolom sokat fogtok sétálni, várat megnézni, stb. gondolom nem akarsz egész nap koszos gatyában lenni, ha már az elején sikerülne össze koszolni valamivel. Képeken is hülyén nézne ki 😁
2021. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fehéret csak akkor viselek, ha tudom hogy egész nap egy tök tiszta helyen fogok ülni, pl irodában, vagy ügyintézés során. osztálykirándulásra nem venném fel.
2021. máj. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, de az én ofőm tesitanár volt, úgyhogy garantált volt, hogy koszosak leszünk az osztálykiránduláson. Na meg mi is szerettük elengedni magunkat, alapból olyan helyeken is voltunk, ahol nem tudtam és nem is akartam volna óvatoskodni egy fehér nadrággal.

Ha te úgy ismered az ofődet, mint egy úri hölgyet/urat, aki maga is úgy alakítja a programokat, hogy ne kelljen random lépcsőn ülnie/összekoszolódnia, és az osztálytársaid is visszafogottabbak, akkor lehet, hogy nem gáz a fehér nadrág sem, ezt csak Te tudod eldönteni.

2021. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!