Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pár nap múlva osztály kirándul...

Pár nap múlva osztály kirándulásra megyünk (ott alszunk) szerintetek pizsamának mit vegyek fel vagy most mi a divat pizsinek? Vegyek fel alá melltartót és bugyit?

Figyelt kérdés
Hali! Nem tudom ,hogy gáz vagy nem h nincs alatta melltartó ,de így sztm nyumin néz ki ...de teljesen pánikban vagyok...légyszíves segítsetek!

#fiú #divat #lány #pánik #kirámdulás
2017. ápr. 28. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Bugyit mindenképpen vegyél fel,a melltartó helyett viszont egy szivacsos cicifix is megteszi,de ha anélkül kényelmes,akkor aludj úgy.

Én a koleszban mindig melltartóban aludtam (rá póló természetesen) és cicanadrágban.

2017. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 $$$$$ ***** válasza:
82%
Hat hogy a lanyok menyit tudnak ilyen dolgokon kinlódni XD . Mi tavaly voltunk iskolaval erdélybe 8 napot és egyszál boxerbe aludtam XD . Meg szinte mindenki. Nem mindegy hogy alszol ? XD
2017. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Nemsokara megyünk,én bugyit veszek majd fel mindenképp meg egy szivacs nélküli sportmelltartot,nekem ez elég szokott lenni nem kell szivacsos.Meg egy cicanadrág és egy póló.:) (Meg zokni)
2017. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bugyit mindenképp vegyél azért, ha melltartót nem is :O

Amúgy vannak kényelmesebb melltartók, ilyen toppok inkább, amik nem tartanak sokat, de van egy kis szivacsos része, ami kevésbé átlátszóvá teszi a pólót.

Pizsi szerintem mindegy, póló+ valami rövidgatya tökéletes.

2017. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Ledöbbennek a válaszokon.

Mi a francnak veszek fel bugyit meg melltartót éjszakára????

2017. ápr. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Előzőnek; ha otthon vagy azt hordasz, amit jónak látsz. Felőlem aztán ruha nélkül is aludhatsz.

De könyörgöm azért ha máshol vagy, vegyél már fel egy bugyit legalább a pizsigatya alá. Ha történik valami "baleset" pl váratlanul megjön, és még időben észreveszed, akkor a bugyi+nadrág tovább visszatartja, mintha csak egy bugyi vagy csak egy nadrág lenne rajtad.

2017. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Akkor sem tudok ilyen balesetet elképzelni. Szerintem ez hülyesség, de mindegy is, mert nem nekem kell melltartóban aludnom.
2017. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!A bugyit mindig felveszem most meg veszek egy sivacsos topot es felveszem azt mert az osztaly utanna cikizni fog
2017. ápr. 29. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell semmi cici fix. Öltözz pizsibe, bandázz kicsit a fiúkkal, és be fognak védeni,mert ők értékelni fogják hogy szexisen lejtesz előttük
2017. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Khmm ezek nem ertekelnek semmit ...utalnak minket nem lehet veluk beszelni es ha van valami elkezdenek cikizni meg a menstrualason is rohognek😬😬
2017. máj. 12. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!