Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Gardrobcsere oldallal...

A Gardrobcsere oldallal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Adtatok/vettetek már az oldalon?

2021. máj. 26. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, néha szoktam vásárolni/eladni.

Visszajelzések alapján döntök a másik fél megbízhatóságáról.

Eddig még nem vert át senki. ☺️

2021. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én is használom az oldalt, szerintem szuper. Persze itt is vannak csalók, de.. Mutasson nekem valaki egy olyan oldalt ahol nincsenek. 😅
2021. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szoktam használni én is. Idáig nem csalódtam, de figyelni kell nagyon. Kérj több képet adott termékről.
2021. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehéz rákeresni bármire is.

Pl beírom hogy adidas nadrág, erre kiad mindenféle kínai f0st, kötött pulcsit, mindent. 4-5 oldat kell átnéznem mire 1 adidas nadrágot találok.

Sok barom beír millió keresőszót a hirdetésébe, hogy több helyen megjelenjenek.

2021. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem, de azt láttam, hogy itt is vannak nyilvános felhasználói értékelések, mint a Vaterán, ott nagyon szeretem ezt a funkciót. Mondjuk a Vaterán részletesebb értékeléseket lehet olvasni, meg kártérítést is vállalnak bizonyos összegig, ami engem megnyugtat, de próbáld ki a Gardróbcserét, ha szimpi. 😊
2021. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az értékelés nem sokat mutat.. Egyszer átvertek, leírtam visszajelzésben. Gondolom írt az adminnak a csaj, mert 1-2 nap múlva eltávolították a negatív visszajelzést.
2021. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!