Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti milyen árban...

Csajok! Ti milyen árban veszitek a fehérneműt és jellemzően hol?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szoktam venni.
2021. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Kínaiban szoktam venni többnyire 300-600 Ft-ért pamut bugyikat, melltartót fast fashion üzletekben; H&M, New Yorker, éppen ahol találok olyat ami passzol.
2021. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Én is kínaiban veszem a pamut bugyikat, bár azt tapasztalom, elég nehéz valami normális kinézetűt és szabásút találni. Ami furcsa, az a méretezés: viszonylag vékony vagyok, mégis gyakran az L/XL a jó, M bevág. Valaki tudja, miért, másnak is ez van?

Melltartót is ott, itt a méretem macerás megtalálni, mert 70D-75C, és sokszor ilyet nem gyártanak, a 80C/B viszont túl nagy hátpántban, hamar kinyúlik, nem tart (ugye a hátpántnak kell tartania a súly nagyrészét, a vállpánt csak segít). Ha mégis van megfelelő körméret, akkor nagyon gyakran tele van szivaccsal és ízléstelenül nagy vagy el se fér benne a mellem a pushuptól. De itt is rá lehet akadni jó darabokra, úgyhogy összességében inkább itt válogatok a max 2000 Ft-os darabok között, mint a nagyon márkás üzletekben, mert egyszer benéztem az Intimissibe, és ugyanolyan anyagokkal és minőséggel találtam magam szembe 5-10-szeres áron. De ha tud valaki ajánlani jó boltot, ahol tartós, jól tartó melltartókat lehet kapni, azt nagyon megköszönném! Igyekszem minél jobban kímélni őket pl kézzel mosom, de így is kb 2-3 év a fénykoruk váltott használat mellett.

2021. jún. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
H&M, New Yorkerben szoktam venni, de sokszor a piacon is szoktam bugyikat venni.
2021. jún. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Én Tezenisben vagy H&M-ben szoktam, a csipkés és finom, puha, selymes fehérneműket szeretem, brazil vagy tanga fazon. Egy bugyi átlag 1-2 ezer forint körül van, melltartó 5 ezer.
2021. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
H&m
2021. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Piacon, kiválogatom a sok sz.r közül azt a párat, amelyik jól néz ki, meg kényelmes. Általában a basic a nyerő, fekete, fehér, beige. Minőséggel sem volt még soha problémám szerencsére, meg is úszom általában olcsón a fehérnemű vásárlást.
2021. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
63%

Én most rákaptam a Sinsay-re. Pamut bugyikat is veszek onnan 3-as csomagban, úgy olyan 350-400 ft darabja de van vágás nélkülim (kb. 500 ft) és szép full csipke is (kb. 700-900ft).

Melltartót nem hordok, ilyen csipkés bralettet szintén Sinsay-ből vagy hasonló üzletből veszek, póló alá meg tini sport topokat Kikből.

2021. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Bugyit bárhol, ahol látok 100% pamut anyagút és olyan fazont amit szeretek. Kínai, Aldi, H&M, ahol épp találok.

Melltartó Sloggi, kicsit drága de számomra 1000% megéri mert összehasonlíthatatlanul kényelmesebb a fast fashion kínzóeszközöknél amiket előtte hordtam. :D

2021. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Én általában a Pepco-ban és Sloggiban vásárolok.
2021. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!