Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákba öltözzek?162...

Milyen ruhákba öltözzek?162 cm es 42 kg vagyok.Elöl deszka hátul léc.Szerintem azt hihetik anorexias vagyok.Mindig azt hallom milyen sovány vagyok.Szó szerint kinnt vannak a csontjaim.Vizsgáltak.Egészséges vagyok,es ennyire gyors az anyagcserém.

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Amilyenbe jól érzed magad. Rengeteg vékony csaj hord testhez álló ruhákat, skinny farmert... Vannak akik bő cuccokat.

Olyat hordj amiben tetszel magadnak.

2021. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért idősebb vagyok 40 éves.Bámulnak és sajnálkozva susognak az utcán,munkahelyen.Mást nem ismerek csak a csípőfarmert mert abban van egy pici popóm.Persze ez is csak az én meglátásom.És a póló. :(
2021. jún. 1. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Rövidke szoknya és az olyan melltartó nélkül is jól mutató felső előnyösen állhatnak.

Én is hasonló vagyok, de viszont cici van, szóval én szoknya vagy tapadós nadrág és vagy elállós póló begyűrve vagy tapadós szintén begyűrve.

2021. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
most divat a fodros szoknya, mellnél, derékban ráncolt, puffos ujj, épp az ilyeneknek áll jól, nézegesd meg ezeket [link] "Milkmaid-Dresses"
2021. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!