Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy deszka alaku...

Szerintetek egy deszka alaku lany miket hordjon?

Figyelt kérdés

Deszka alatt azt ertem hogy de fenekem se mellem nincs:( De viszont nagyon szeretem nadrgokbol a skinny gatyakat

Szerintetek gaz egy ilyen alakon skinny nadragot hordani? Emellett meg hosszu labaim is vannak:/

Ti mit ajanlotok? Egyebkent meg fejlodesbe vagyok szoval meg tudok kerekedni. Engem igazabol nem zavar az alkatom mert barmit ehetek nem hizok:D

Egyebkent semmi egészségugyi problemam nincs.


2019. júl. 15. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy rosszul esik amikor idosebb lanyok bamulnak ram... Vagy nalam ducibbak:/ (lany vagyok)
2019. júl. 15. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben lehetett kapni olyan feszülős farmert ami kerekítette a feneket. Már fogalmam sincs hogy hol láttam.


Amúgy meg ha kicsi melled van fodros felsőket hordj. De vannak az interneten olyan cikkek hogy mit hordj ilyenkor.

2019. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kezdj el edzeni. Itt a nyar seggre siman edzhetsz en is elkezdtem mar. Nekem van mellem de seggem nincs nagyon meg vadlim se szval edzek most az alsotestemre. Szerintem kezdd el te is. Hany eves vagy?

16/l

2019. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Uh de nem a kerdesre valaszoltam😅 nah hat szerintem ilyen mommy vagy mom jeanseket mert abba tok mindrgy kb h milyen a segged mert abba nagyjabol mindenkinek ugyanolyan. Es akkor azzal a nacival egy bobb polot melltartoval es az ugy tok jol nez ki
2019. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszii mindenkinek:))
2019. júl. 15. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!