Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok segíteni lányok? Fel...

Tudnátok segíteni lányok? Feleségemnek szeretnék rendelni nyári csinos ruhát. Honnan tudnék olyasmiket amik a képeken vannak? Lehet trikós ujjú is.

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 08:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Ezek tényleg gagyi, prolisnak ható ruhák. A Mystic Day meg tipikus proli "márka". Az about youn meg egyáltalán nem csak virágos ruhák vannak. A másik meg az, hogy virágos és virágos ruha közt is van különbség. Nem mellesleg a kisebbségi nők sokkal inkább vesznek a te általad linkelt ruhákhoz hasonlókat, mint egy normális virágos ruhát.
2021. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Ja, még valami. Ha szerinted ezek a csinos ruhák, akkor ajánlok még üzleteket, ahol kapsz ilyeneket. Kínai üzletek, Amnesia, Mayo Chix, My77, Warp Zone. Meg az ilyen Betty fashion, akármilyen Név+y fashion nevű boltok, pl NedyN style. Itt pont ilyen cuccokat árulnak, amilyen a te ízlésed.
2021. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jó,akkor légyszíves mutassatok nekem egy virágos ízléses nyári ruhát

About youról mondjuk.

Köszi

2021. jún. 2. 11:37
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek, ha neked a virágos nem tetszik? Keress nem virágosat.
2021. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kuváncsi vagyok,mi az a szép ruha...
2021. jún. 2. 11:56
 16/21 A kérdező kommentje:
Kiváncsi*
2021. jún. 2. 11:56
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

Bonprixen is vannak szépek,sima is virágos is.

Egy számmal érdemes kisebbet rendelni.

2021. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Tele van ilyenekkel a H&M, de a hipermarketek ruharészlege is.
2021. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok, 22/L és mégis többször is rendeltem about youról. Valószínűleg nem azért reklámozzák folyamatosan influencerek, mert annyira az idősek lennének a célcsoportja egy online webáruháznak. :) Hordok virágmintát is, pedig kisebbségi sem vagyok. Mutatnék szép ruhát, de ennél a válasznál több energiát nem vagyok hajlandó ebbe a kérdésbe fektetni. Elkeserítő, hogy egy 36 éves férfi így megsértődjön valakire, aki segíteni szeretne és véleményt mondott.
2021. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Próbáld meg esetleg a Shein oldalon, ott nagyon sokféle ruha közül válogathatsz. Viszont külföldi, tehát a szállításra várni kell kb. 3 hetet.
2021. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!