Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inspiráljatok meg valamivel ?

Inspiráljatok meg valamivel ?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva hivatalos vagyok egy esküvőre.

Kiöltözni sosem tudtam sehova sem,nem látom jónak egyik ruhát sem magamon, hiába hogy képen tetszik.

Ugye akkor nyár lesz, valami térd körülig erő, felkart takaró darabra gondoltam. 180cm vagyok (85kg), nehéz olyat találnom amiben nem festek ostobán. Van egy kislányom is, aki akkor lesz 10hós, lehetne valami egymáshoz hasonló ruhánk.

Se nagy mellem, se nagy fenekem nincs, alma alakzatnak mondanám magam.

Néhány mintát elfogadnék ,vagy nemtudom. Segítsetek ,adjatok tippet

Köszönöm!



2021. ápr. 10. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2021. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Juj. Nagyon nem :/

27 éves vagyok, örök gyerek lélekkel

2021. ápr. 10. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a kismama/empire fazon?

Azok hasban lazák, ápolnak és eltakarnak. Legalább is azok amik nem emelik ki direkt a pocakot.


Ha hosszabb ujjút nem találsz, akkor egy boleróval vagy stólával is ki vagy segítve. Nyárra talán jobb is mint a sima hosszú ujj.


Ha kell ötlet ruhára, akkor fb marketplace vagy tematikus csoportok. Sok szép ruha van fent.

2021. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagy melled és alma alakod van, akkor én ehhez hasonló összeállítás választanék [link] 🙂
2021. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van még egy ötletem. Az infinity ruha nem lenne jó? Aliexpressről talán pár ezer forintert lehet kapni vagy fb-n megnezni, hogy van-e eladó. A crystal Pécs oldalán is 20 ezer körül lehet kapni. Azt úgy kötöd ahogy akarod és ha jó színt választasz millió alkalomra kiszolgál.
2021. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!