Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kényelmi papucsot keresek...

Kényelmi papucsot keresek városba szaladgálósat.Ami strapabíró,ami nem szakad el,és puha kényelmes a talpa.Nektek mi jön be?

Figyelt kérdés
Sportos is jó,nem kell hogy csillivilli legyen.Nem az a papírvékony talpú.Csak nagyon melegben szoktam papucsozni.Amúgy tornacipős vagyok.

#sportos #kényelem #papucs #Kényelmi papucs
2021. jún. 3. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a birkenstock-utánzatok, azok elég kényelmesek. Meg vannak a márkásabb strandpapucsok: Puma, Fila, Adidas stb. A Deichmann-ban megtalálod. Ezekben lehet normálisan közlekedni, a vékonytalpú fast-fashion lábbeliket én elfelejteném.
2021. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Birkenstock utánzatra szavazok:) Nem éri meg 30ezerért megvenni az eredetit, ugyanannyira kényelmes mint a ccc-s copy 5000ért :D Városban szaladgálni tök jó!
2021. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Papucsot meghagynám a strandra. városban cipőt hordok mindig. Így nyáron titokzoknival.
2021. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én azért inkább egy eredeti birkenstockot javasolnék. Az utánzatok talpa csak látszólag ugyanolyan, belső felépítésre (a rétegek) nem. És azért messze nem kerül általában 30 ezerbe, fele annyiért is ki lehet fogni, sőt. Nekem sokkal kényelmesebb az eredeti, de persze te tudod, ha az utánzat is jó, szíved joga azt hordani.
2021. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első válaszolóval értek egyet; vagy egy Birkenstock modell (talán a kétpántos változatok jobban tartják a lábat) vagy egy sportosabb papucs (pl. adidas adilette modell).
2021. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!