Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol vesztek vastag kötött...

Ti hol vesztek vastag kötött pulóvert?

Figyelt kérdés

Ahol eddig néztem eléggé drágák. Pl H&M-ben 6-7000Ft. Ennyit nem tudok rászánni főleg úgy, hogy több kéne. Ti hol szoktatok venni, és átlegisan mennyiért?

17/L



2018. okt. 30. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A Bonprix-ről szoktam ilyesmit. Én inkább az anyag-összetételt figyelem, hogy pamut legyen 90% fölött, kevésbé az árat, de ott tudom, hogy vannak olcsóbbak is. Az értékeléseket érdemes figyelembe venni és az átlagméret gyorsan kifogy, ha jó az ár.
2018. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Turiból vannak a legszebb, legmelegebb pulcsijaim, kardigánjaim. Olcsó, jó állapotút kilehet fogni, ráadásul nincs is rá írva honnan van és többen kerdezik is, hogy hol vettem mert milyen egyedi.
2018. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Elképesztő milyen árban vannak, ezért is fogadtam meg, hogy ennyiért tuti nem veszek, inkább 10év után elmentem turkálóba (háda), és ott vettem kb 1000ft-ért egy h&mes vastag, kötött pulóvert. ( ugyanez színben, fazonban most a h&mben 9900ft..)
2018. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Na egy cipőben járunk. Ugyan én Hádában már nem vásárolok mert sokszor ugyanaz a pulcsi megtalálható náluk, mert üzlet bezárásokból több db érkezik hozzájuk és nem szeretem ha ugyanaz a ruha szembe jön velem az utcán. Inkább kis, kilós turikban vásárolok, a hangulatuk is jobb, diszkrétebb. Ugyanígy fogtam ki amúgy én is egy H&M-es moherkeverék pulcsit 600Ft-ért, amit most láttam az oldalukon 13ezerért.😃
2018. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Debreceni vagyok, és úgy tudom itt is van háda, úgyhogy majd benézek.

2018. okt. 30. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
(#3as) Én is debreceni vagyok. Több Háda is van a városban, de nem ugyanaz az árszabásuk, talán a plázában lévő a legdrágább. Hónap elején van nagyobb árucsere, de mindig raknak ki újabb darabokat, szóval ne keseredj el egyből, ha nem találsz elsőre jókat.
2018. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Turiból.
2018. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cynthii21 válasza:
Internetes oldalról :) Maximális elégedetség, gyors szállítás, nagyszerű anyag. Egyszerűen tökéletes :) Pontosabban a divatosruhazat oldalról.
2019. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!