Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-be vissza lehet vinni ruhát?

H&M-be vissza lehet vinni ruhát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt szerdán vásároltam 3 db rövid nadrágot a H&M-ben és ma fel szerettem volna venni de nagyon bő, pedig a boltban felpróbáltam és jónak tűntek. Vissza fogják venni jövő szombaton (csak akkor érnék rá) annak ellenére hogy felpróbáltam? Blokk megvan, viszont a cetlik rajta nincsenek, nem mostam ki és nem hordtam.

2021. jún. 5. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha kivágtad belőle a címkét, akkor nem biztos, hogy visszaveszik. Legalábbis nem mindenhol.

Egy próbát megér.

2021. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
hát ha a cimke nincs meg akkor valószínű már nem mivel a blokkot amikor nézik a címkén van egy szám amit ellenőriznek hogy ez tényleg ennek a nadrágnak a blokkja-e. Egy próbát megér:/
2021. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam mind a 3 nadrág címkéjét egy kis keresgélés után, ezzel már van esélye, hogy visszaveszik őket és kisebb méretű nadrágokra cseréljék ki?
2021. jún. 5. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
nos, őszintén én nemtudom...kérdezd meg őket hátha. Sok sikert:D
2021. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól tudom 14 napig visszaveszik, ha érintetlen állapotban van és blokk is megvan. Szóval ha kimostad, akkor már offos. Ha címke megvan de leszedted, van még némi esély, megmondod, hogy ajándékba lett, de nem jó a méret. Akkor talán, de legközelebb inkább próbáld fel otthon is és utána vedd le a címkét.

De ha a címkét is levágtad, hivatalosan nem kötelesek visszavenni, a jó fejségen fog múlni.

2021. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

30 nap a csere, de egyébként rajta van a blokkon hogy visszatérítés utolsó dátuma. Vissza lehet vinni, nem baj ha le van vágva az árcédula.


Egy H&M dolgozó.

2021. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!