Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálóba vissza lehet vinni...

Turkálóba vissza lehet vinni ruhát ha nem jó?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Visszaadják a pénzt?
2019. jan. 15. 13:55
 2/6 anonim válasza:
100%
Mi baja van? Nem probaltad fel? Én parszaz forintos turis ruha miatt biztos nem mennék vissza
2019. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam róla, hogy visszaadnák, legalábbis ahol én lakom még nem próbáltam egyik turiban sem. Esetleg cserélhetsz másra:) De nem látok rá sok esélyt.
2019. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődtem, nem akarok visszavinni semmit. :) Én is úgy tudom, hogy nem lehet, szerintem cserélni sem lehet. Jöhetnek még válaszok!
2019. jan. 15. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2019. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem lehet. Hacsak nem vagy törzsvásárló és ezeréves barátja az eladónak.

Csak gondolj bele, hogy bizonyítod hogy ott vetted, és nem próbálod meg valamelyik régi, agyonhasznált ruhádat becserélni vagy pénzt szerezni belőle?

2019. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!