Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Turkálóba vissza lehet vinni ruhát ha nem jó?

jan. 15. 13:54  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Visszaadják a pénzt?

# 1/6Időpont jan. 15. 13:55 Privát üzenet
Mi baja van? Nem probaltad fel? Én parszaz forintos turis ruha miatt biztos nem mennék vissza

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 15. 13:58 Privát üzenet
Én nem hallottam róla, hogy visszaadnák, legalábbis ahol én lakom még nem próbáltam egyik turiban sem. Esetleg cserélhetsz másra:) De nem látok rá sok esélyt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 15. 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak érdeklődtem, nem akarok visszavinni semmit. :) Én is úgy tudom, hogy nem lehet, szerintem cserélni sem lehet. Jöhetnek még válaszok!

# 4/6Időpont jan. 15. 15:21 Privát üzenet
Nem lehet.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 15. 16:01 Privát üzenet

Biztos hogy nem lehet. Hacsak nem vagy törzsvásárló és ezeréves barátja az eladónak.

Csak gondolj bele, hogy bizonyítod hogy ott vetted, és nem próbálod meg valamelyik régi, agyonhasznált ruhádat becserélni vagy pénzt szerezni belőle?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 19. 14:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Háda-ba vissza lehet vinni ott vásárolt termékeket?
H&M-ben vett ruhát cserére bármelyik üzletükbe vissza lehet vinni, vagy csak abba, amelyikben vettem?
Hádába visszalehet vinni az árut?
Humanicba vett cipőt visszalehet vinni?
Ha a Sinsay webáruházról rendeltem, azt üzletbe is vissza lehet vinni?
Budapesten valahol vissza lehet-e vinni pénzért a használt ruháim?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!