Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb. hány kilóig és hány centi...

Kb. hány kilóig és hány centi derékbőségig vehet fel egy férfi rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
Hol a határ, amelytől már nem igazán ajánlott egy kövér férfi számára a rövidnadrág-viselés utcán? (Otthon nyilván mindenki azt vesz fel, amit akar.)

2021. jún. 6. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ilyen határ, legfeljebb ha ronda (pl visszeres) a lába valakinek az ne vegyen fel, de az meg nem súlyfüggő. Nekem pl égési sérülésem van, azért nem hordok.
2021. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A túlsúlyos férfiakat nem szokták megszólni ha rövidnadrágot vesznek fel...teljesen elfogadott ha egy férfi nagydarab, vaskos. Én viszont vékony fiúként kaptam már jó pár megjegyzést a lábaimra, így inkább kerülöm a rövidnadrágokat. 190 cm 77kg
2021. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
A dagadt pasiknak altalaban bazinagy, formas vadlija van, amit erdemes mutogatni.
2021. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Miért kell ezt a témát végtelenségig kérdezni? Meg mit kell piszkálni a dagadtakat? Na és? Én is pocakos pasi vagyok ez kit zavar? Aki ugat annak pofon lesz, aki meg mindennap ezeken lovagol az meg a saját gondolkodásán változtasson. Utálom az ilyen embereket, jó akkor az izmos vékony pasi se hordjon rövid nadrágot mostantól, meg ők se öltözzenek, konkrét pálca emberek és izom sincs rajtuk. Ennyi.
2021. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Egy férfinak irgalmatlanul el kell ahhoz felül hízni, hogy a lábára is jusson belőle. Másfél mázsánál meg már nem a lábhelyzet a legfőbb esztétikai probléma, hanem az az alkat, ami átüt még a télikabáton is.
2021. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!