Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol tudok skinny...

Budapesten hol tudok skinny fazonú férfi farmer rövidnadrágot vásárolni?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok: [link]

Hétvégén végig jártam több plázát is, de sehol nem találtam ilyen fazont. Még New Yorkerbe sem, pedig régen ott vettem ilyet. Bershkában, Zarában meg nagyjábol semmilyen rövid farmer nem volt, nem hogy szűkített.



2021. máj. 31. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos nincs esetleg H&M vagy C&A ban? Vagy reserved vagy akármi.
2021. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
H&M-be meg C&A-ba nem volt sajnos.
2021. máj. 31. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom lehet most egy ilyet se árulnak lehet max neten.
2021. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ABOUT YOU, ha nem probléma a rendelés
2021. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én több kínaiban is láttam ilyet, meg ennél szűkebbeket, feszülősebbeket is. Nekem is onnan van, én is ezeket szeretem, ami teljesen passzos.
2021. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szeretem vásárlás előtt felpróbálni a dolgokat, így annyira nem opció az online rendelés, de lehet most muszáj lesz.

A kínai üzlet annyira nem rossz végülis, AsiaCenterbe néha kijárok, lehet hétvégén is kinézek. Esetleg milyen más nagy kínai üzletet tudtok még?

2021. jún. 2. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Pull and Bearben vannak farmer rövidgatyák, skinny is, bár most ez a baggy vagy mi a bánat számít menőnek.
2021. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!