Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a cipő? Milyen...

Tetszik ez a cipő? Milyen ruhát válasszak hozzá?

Figyelt kérdés

[link]

egy krémszínű ruhát képzeltem el, először egy térdig érőt, sokat láttam térdig érő krémszínű ruhát sztárokon a vörösszőnyegen, most viszont egy szépet sem láttam. :S ha tudnátok mutatni, megköszönném. Viszont keresgélésem közben ráakadtam erre a ruhára: [link]

mi róla a véleményetek? esküvőre venném fel. nektek tetszik? a válaszokat előre is köszönöm :)


2010. aug. 25. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes lenni m2 az esküvőre. szebb lennél a menyasszonynál is.
2010. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem a ruha lehetne kcisit rövidebb... amúgy meg gyönyörű cipő.. szerintem valami krém vagy arany ruhával nagyon jó.. :)
2010. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Krémszínűt, elefántcsont színűt, fehéret stb. Nem illik esküvőre felvenni, az a menyasszony színe.

Inkább egy ezüstös, vagy aranyos ruhát választanék ehhez a cipőhöz.

Valami hasonlót, mint a kék: [link]

Csak ezüstös színben.

Vagy mint ezen a képen a középső: (már mint a színre értem, nem a fazonra) [link]

2010. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a ruha, amit linkeltem egy alacsonyabb lánynak is jól állna szerintetek? :S 160 cm körül vagyok.
2010. aug. 25. 11:12
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi, tényleg szép színe van. Lehet, hogy akkor mégsem krémszínűt veszek fel.
2010. aug. 25. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem amit az előző válaszoló linkelt, a középső nagyon tetszik :) És amilyet pedig te linkeltél, szerintem az nagyon hosszú. Legyen rövidebb, hogy látszódjon a cipő :)
2010. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem a cipő nagyon jó, a ruha is jó, de szerintem jobb lenne, ha térdig érne és A vonalú lenne. ilyen az A vonalú : [link]
2010. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy tényleg térdig érő lesz. köszönöm a tippeket :)
2010. aug. 25. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:
mind2 tökéletes, és télleg szebb leszel a menyasszonynál. :) a cipő szerelem első látásra.<3
2010. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jaj, de jó :) örülök, h nektek is tetszik a cipő :)
2010. aug. 25. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!