Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About you weboldalon a méret...

About you weboldalon a méret ajánlás jók szoktak nektek lenni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem,közel se. XD Nagyon szeretem az aboutyout,de egy mérettáblázat már tényleg jó lenne.

Vannak termékek amiknél kell,bár alap ruhadaraboknál tudom mi a méretem és jót is rendelek belőle.

De ez a méret ajánló.. s-es a méretem és L-t ajánl.

2021. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok akkor jó lesz e a méret.Méretajánlás szerint rendeltem.Holnap érkezik meg.
2021. jún. 8. 11:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem S a méretem és S-t ajánlott.
2021. jún. 8. 11:44
 4/6 Metionin ***** válasza:
Nekem eddig jó volt, xs/34-es ruhákat hordok és a centik alapján olyat is szokott ajánlani.
2021. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt.S a méretem és nekem is S-t ajánlott.
2021. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha nagyon pontosan belövöd az adataidat és pontosan megadsz egy adott ruhadarabod méretét, ami jó rád, akkor jó eséllyel jó lehet, de van, amikor kicsit félresikerül. Nekem inkább szűk irányba szokott félrecsúszni. Sok esetben kisebbet ajánl, mint ami jó. Pl. vettem egy farmert, 30-ast ajánlotta 91%-ban, márpedig én éreztem, hogy 31-es kell, mert sok farmerom az, és nem bő rám. Jól tettem, hogy nem hallgattam a kalkulátorra, különben fel sem jött volna rám sztem, a 31-es pont passzol. Viszont egy drágább inget meg full látatlanba megrendeltem, ami elég necces húzás volt, ott csak arra hagyatkoztam, hogy arra is 90% körüli esélyt adott, hogy jó, és az bejött.


Egyébként én is utálom az ilyen zsákbamacska mérettáblázatokat. Tényleg kellene egy normális mérettáblázat, de az a baj, hogy az tbonyolult kezelni, mert minden ruhához más paraméterek vannak, nem ugyanazok a méretek vannak M és M között sem pl. két különböző márkánál, annak meg megint nem sok értelme van, hogy belövi, hogy az M mellszélessége 45-55 között van modjuk, mert szzal megint semmire nem menni.


Answeart azért szeretem, mert ott ha rámész a termékre, írja szinte mindnél, hogy a modell milyen magas, milyen méretet visel, és annak mik a paraméterei. Ide is ilyen kellene.

2021. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!