Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Merre vannak Debrecenben a...

Merre vannak Debrecenben a menő turik? Ahol divatos, nem idejétmúlt ruhákat lehet venni. Kg-os üzletek előnyben

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Miért?

Vannak turik Debrecenben???

2021. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Igazából ez mindig a szerencsén múlik, van, hogy bemegyek, és 100 vacakból 1 jó, de azért az egyért megéri bemenni.

Ilyenek például a Böszörményi út 2. alatti Pince Turi, illetve az amellett utcafrontról nézve jobbra lévő sárga-narancssárga épület első emeletén lévő turi.


Ahol arányban szerintem picit több cuccot szoktam volt találni, illetve igényesebben is vannak kipakolva a ruhák, az a malomparki kilós Háda.


Ezenkívül vannak itt-ott turik, ha bírod Google Mapsbe, ad találatokat.


Jó turizást! :)

2021. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

*beírod


Illetve, még ahogy haladsz a Böszörményi úti turiktól lefelé a Tesco felé, ott a Csakhal bisztró. Na, ott van valami hátsó udvar, ott kell bemenni, de fogod látni, ott is van egy turi.

Egyébként a Háda kivételével mind napiáras, ha jól emlékszem, és szerdán vannak új cuccok (az emeletiben biztosan, a Pincét most hirtelen nem tudom 100%-osan, illetve a Csakhal bisztró mögöttit sem). A Hádában pedig azzal vigyázz, hogy hónap vagy szezon elején a szerdai nagy árufeltöltés előtt kedden zárva van az üzlet (csak hogy nehogy úgy járj, mint én egyszer, hogy potyára mentem)

2021. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!