Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruhában (link) illetlens...

Ilyen ruhában (link) illetlenség esküvőre menni?

Figyelt kérdés

Szóval csíkos szoknya és fekete top kombó. Tudom, hogy teljesen fehérben, feketében nem illik, de itt egyik sem dominál.

Köszönöm!


[link]



2021. jún. 9. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Ez kicsit hétköznapi. Esküvőre egy kicsit elegánsabb kellene, mégiscsak különleges alkalom.
2021. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Fekete ruhában nem illik esküvőre menni.
2021. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek is a válaszokat!
2021. jún. 10. 09:40
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
hát ez nem éppen esküvőre való ruha... ilyet hétköznapra dolgozni, utcára, étterembe, stb vennék fel
2021. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az esküvő hangulatától, stílusától, a helyszíntől stb. is függ. Szóval én értem, hogy ez egy olyan ruha amit fel lehet venni hétköznap, utcára, nem elegáns stb., de lehet az esküvő sem lesz elegáns. Én az utóbbi időben csak olyan esküvőn voltam, ami lazább volt, senki nem volt elegánsan felöltözve a házasodókon kívül, szimplán csinosak voltak a vendéken. Úgyhogy szerintem teljesen jó ez a ruha is.

A színek miatt meg abszolút nem aggódnék.

2021. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én ehhez nem fekete topot vennék, hanem valami alkalmibb kinézetűt akár egy ejtett válú és úgy pöpec lenne.


Valamint színt vigyél bele pl bordó, kék, zöldes a kiegészítőkkel (öv, táska, fülbevalók)

2021. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pl. [link]
2021. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! :) Végül egyébként fekete csipke felsőben és nude szoknyában mentem.
2021. júl. 2. 20:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!