Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra sport- vagy alkalmi...

Botkav2 kérdése:

Ballagásra sport- vagy alkalmi cipő?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
alkalmi, főleg ha te ballagsz
2021. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk sokan sportcipőben jönnek, ezért bizonytalanodtam el egy kicsit.
2021. jún. 11. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az alkalmi akkor is jobban illik oda, de igazából ha sokan mennek sportcipőbe és te is abba mennél szívesebben, nem fogsz kitűnni
2021. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ilyen alkalomra egy egyszerű, ám elegáns cipőt választottam. Nem magas sarkú, de nem is sportcipő.
2021. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk csak egy csaj jött sportcipőben, mert neki egy sérülés miatt bokarögzítőt kellett még hordania és az másba nem fért volna bele. Ez nyilván teljesen normális, de egyébként halál bunkó dolog, ha valaki még a saját ünnepét sem képes megfelelő öltözékkel megtisztelni. Ebbe egy normális alkalmi (nem kell magassarkúnak lennie) cipő is beletartozik. És nem konzervatív öregasszony vagyok, hanem csak 21 éves, alapvetően sportos stílusú.
2021. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!