Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha a magassarkú...

Mit tegyek, ha a magassarkú szandálokban, papucsokban mindig előre csúszik a lábfejem, és kilógnak elől a lábujjaim?

Figyelt kérdés

Emiatt a lábamat görcsösen meg kell feszítenem, hogy a helyén maradjon, amitől mindig megfájdul és nem is egészséges.

Vékony a lábfejem, gondolom azért, viszont a talpam hosszának meg az az adott méretű magassarkú a megfelelő.



2021. jún. 16. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
vegyél bele egy ilyen beragasztható, áttetsző, zselés talppárnát (nem magyarországon vettem, de dm-ben és deichmannban szerintem ott is van), az a helyén tartja a lábad, nem látszik ki (illetve ahol mégis, ott sem, hiszen átlátszó), és nem csúszkál benne a lábad-nekem a lapos sarú, kemény felületű szandálokban is van ilyenem, nem csak a magasakban, nagyon kényelmes, hogy nem mozog el.
2021. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

“Lejtős” cipőkben , szandálokban nem is lehet normálisan menni.

Sosem értettem mi jó van egy ilyen haszontalan lábbeliben.

2021. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mikeXxX ***** válasza:
91%
2# Ahogy én is mondhatnám hogy sosem értettem miért ennyire földhöz ragadt valaki! Mert van ahol dresscode van akinek tetszik és van aki szereti hordani őket és van akinek nem tetszik mint pl te ez ennyire egyszerű🤷‍♂️! 41f
2021. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. jún. 20. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

3.

Ez az úgynevezett dresscode szart sem ér ha nem birkák dolgoznak és mindenki a munkavédelmi felügyeletre megy egyöntetüen felszólalni a munkáltató ellen.

2021. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mikeXxX ***** válasza:
5# dresscode azért van pár helyen mert úgy illik megjelenni (valamint ott dolgozni sem kötelező) ! Vagy netán ha pl te mész egy esküvőre akkor ott is sztrájkolsz hogy bizony te nem öltönyben mész hanem maci naciban?
2021. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6!

Ahogy írod, nem kötelező ott dolgozni.

Ismered a mondást? Sok lúd disznót győz...

Ezalatt azt értem, hogy ha nem lenne ennyi birka és nem dolgoznának olyan helyen ahol még a ruházkodásba is beleszólnak, akkor az ilyen helyek vezetősége elgondolkodnának...

De a magyar az birka.

Voltam már jó pár esküvőn, és képzeld nem vettem fel egyenruhát! (Öltönyt).

2021. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan halálfélelmem volt sokszor magassarkú szandálban. A szilikonos párnától csak még jobban csúszkált a lábam. Aztán rájöttem a megoldásra. Színben passzoló filc anyagot ragasztok a szandálok talpába (decoupage lakkal). Annyi, hogy a lábujjaim alatt már kihagyom, mert nem szép, ha kivillan.
2021. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!