Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnál, ha egy nem-skót...

Mit szólnál, ha egy nem-skót férfi kollégád/osztálytársad/tanárod/stb. skótszoknyában járna be?

Figyelt kérdés
Tehát nem kulturális okokból hordja, szimplán tetszik neki.
2021. jún. 17. 08:08
A kérdező szavazást indított:
Szerintem menő
Abszolút semleges
Nem tetszik, de nem is érdekel, ő dolga
Pár napig zavarna, aztán megszoknám
Neee! Gáz!
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Magánügye.

Szerintem sokkal furcsább, amikor valaki anime/manga figurának öltözik, de az is csak rá tartozik

2021. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Furcsának gondolnám. Mármint szerintem menő a kilt, de külföldiként hordva számomra inkább butus divatozásnak tűnik. (Az is fura lenne, ha egy skót flangálna kalocsai menyecskeruhában.)
2021. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem akkor tünne "értelmesnek" a dolog, ha egyébként is a skót kultúrát kedveli és eszerint szeretne élni.
2021. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A barátom (akinek tuti akad egy jeti vagy jegesmedve a felmenői között, mert baromira nem bírja a meleget - olyan 16 fok körül komfortos neki :D) poénól kicsit kiakadt, hogy ő miért nem hordhat szoknyát, mert abban nem sülne meg annyira nyáron :D


Mondtam neki, hogy létezik férfi szoknya, a skótok azt hordják. El is gondolkozott rajta, de nem biztos benne hogy mennyire néznének rá furán.

2021. jún. 17. 11:57
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Az biztos, hogy furán néznének rá. Még ha jó értelemben is. Nem megszokott öltözék idehaza.

De ha 16 fölött szenved, akkor semmivel nem lesz jobb neki egy kiltben mint egy vékony shortban.

2021. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
furcsának vélném előszőr, mert nem megszokott, de semmi problémám nem lenne vele, szerintem menő, ha ennyire magabiztos valaki, hogy szoknyát hordjon férfiként
2021. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy néznék rá ahogy egy nadrágos nőre.
2021. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
De azt tudja a haverod, hogy a skótok a kilt alatt nem hordanak semmit?
2021. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Tudja.


Ezt mondjuk nem kell követni, de lehet be is vállalná :D

2021. jún. 17. 14:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Csak van egy ír csúfolkodó song erröl, ami nekem kifejezetten tetszik.

Itt egy link:

https://www.youtube.com/watch?v=MZ35SOU9HTM

2021. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!