Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak kifejezetten olyan...

Vannak kifejezetten olyan anyagú pólók, vagy üzletek, ahol karban feszülősebb egy póló?

Figyelt kérdés
A kérdésemet kifejtve: Az a problémám,hogy sajnos azokat a pólókat szeretem,amik karban feszülnek, viszont derékban, mellben nem annyira. Eddig szabónál oldottam meg,ha volt ilyen jellegű problémám, de gondoltam rákérdezek. Van-e kifejezetten olyan cég/márka/bolt, ahol feszülősebbek a pólók,de kizárólag csak karban? Nem vagyok vézna, sem túlsúlyos, sportolok rendszeresen és edzek is.

2021. jún. 17. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom számít e de pólóingek feszülősebbek szoktak lenni
2021. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen sima pólóra gondoltam. Lehet,hogy a végén megtanulom megcsinálni varrógéppel egyenként,ami nem passzentos. Csak rengeteg embert látok,akiknek pont jó, és sokkal vékonyabbak nálam, nem hiszem,hogy mindenki szabóhoz járna.
2021. jún. 27. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában nincsenek ruhaboltok ilyen konkrét szempontokból, több helyről kell összehalászni ezeket. Olyan üzletekbe menj ahol nagy a választék, akkor nagyobb eséllyel találsz olyan felsőt, amilyet keresel. A másik megoldás pedig tényleg az, ha megtanulsz varrni.
2021. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Slim fit fazont keress, azok általában testhezállóbb, rugalmasabb pólók.
2021. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!