Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cipőim talpa miért lyukad...

A cipőim talpa miért lyukad ki mindig pár hét alatt? Minden új cipőm tönkremegy pár hét alatt valamiért

Figyelt kérdés
Ahhoz lehet köze, hogy gyorsan gyalogolok az utcán, és nem mindig betonon hanem sokat megyek kavicsos utakon, meg időnként földutakon is?
2021. jún. 19. 06:03
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
36%
Vagy az is lehet,hogy nem balerina cipőben kéne túràzni 😘
2021. jún. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem lyukadt ki vékonytalpú tornacipő vagy sportcipő rajtam, sem semmilyen utcai cipő.

Fejtsd ki, hogy mit hordasz!

2021. jún. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez vigasztal, de én a cipősarokkal vagyok így.
2021. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudom képzelni... Még ha durván csoszogsz se kellene ilyen hamar tönkremennie, de azért nem árt, ha megtanulsz normálisan járni, nem húzni a lábad.

Hol és milyen cipőt veszel? Azért normális cipőtalpnak bírnia kellene, ne ilyen 2ezer forintks gagyi balerinát meg tornacipőt hordj, ami amúgy is tönkreteszi a lábad és a gerinced.

2021. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az is lehet, hogy bokasüllyedés, gerincferdülés, lúdtalp és hasonlók közül van valami. nekem a magasabb sarkú cipőim sarka 'tűnt el' midnig, bokasüllyedés miatt, mert úgy léptem hogy nagyobb volt rajta a testsúly mint kéne

és abban is van igazság, hogy földúton bakancsnak nem kéne kilyukadni, de alig pár centis talpú szandálban előfordul

maga a gyorsaság annyit nem tesz rá, csak ha nagyon lendületesen mész és minden lépésnél becsapódik a lábad a fölbe (de akkor már ötnkre kéne legyen menve a bokád). a kavicsos és földes út viszont nem az, amire az átlagos cipők ki lettek találva

2021. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!