Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Husisabb lányokon milyen...

Husisabb lányokon milyen farmer áll jól? A skinny kezd kicsit unalmas lenni, de ahogy látom, gyiken a legtöbb srác szerint mindenkin, akinek nincs tökéletes alakja borzasztóan áll a mom jeans/lazább nadrágok.

Figyelt kérdés
A lábaim izmosak, formásak, a fenekem meg leginkább nem létezik. Viszont van egy kis hasam, amit nem szeretek mutogatni, így mindenképp magasabb derekút szeretnék.

2021. jún. 24. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
9-es: 165 cm-es nőnek 51 és 65 kg között van a normál súlya, a plusz 10 kg 70-75 kg fölött lenne és az már tényleg sok.
2021. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én skinny magasderekú farmert hordok vagy leggingseket vagy ruhát harisnyával. Nekem a mom jeans, boyfriend gatya vagy hívjuk akárhogy iszonyatosan tetszik és kényelmes is, viszont borzasztóan áll rajtam. Legalábbis nekem nem tetszik magamon, kb. háromszor akkorának mutat mint ahogyan valójában kinézek. Úgyhogy én nem szeretem az ilyen bővebb, buggyosabb cuccokat. Max. még az ilyen culotte nadrágok jöhetnek szóba nyáron, de nem a kedvencem.
2021. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Na, azóta voltam én is ilyen nadrágokat próbálni, és hát közelében nincs a skinnynek, tényleg nagyon kövérít. Szomorú, nekem is tetszenek másokon, sőt sokszor ducibb lányokon jobban, de rajtam nem az igazi. :D
2021. jún. 25. 16:00
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

Én is “husisabb” vagyok, de még mindig M-es és 38-as a nadrágméretem, ami ahhoz képest tök rendben van. Széles vádli, vastag combok, a különbség annyi, hogy hálégnek fenekem is van.

Bátran vegyél fel mindent, amit ha meglátsz magadon a tükörben, elégedettséggel tölt el! Ha nem tudsz magadtól elvonatkoztatni, akkor fotózd le magad benne és figyeld meg úgy is, hátha jobban tetszik az összkép. Sokat számít az is, mit mivel kombinálsz, magasderekú esetében betűrt póló, amit kicsit “kihúzgálsz” belőle ilyen buggyosabbra, egész jól kompenzál.

Nem tudom hasznodra válik e, én hordok high waist skinny farmert, normál skinny farmert, lazább melegítőket, vádlin feszesebb melegítőket, lazább cargokat, jóganadrágot, feszes bőrnadrágot, A-vonalú szoknyákat is, jól érzem magam ezekben.

2021. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Le kellene fogyni, mi lesz veled később?
2022. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15 Huh, nem tudom, de mindenképp visszajeleztetek valakivel, ha +10 kiló miatt elvisz a szívinfarktus! :D


Nyugi skacok, nem egy élő úthenger vagyok, csak átlagos/átlagosnál valamivel teltebb. Boldogan élek, csinosan öltözködöm, hasonlóan a 14-eshez, azóta már a jó szabású nem skinny farmert is megtaláltam, úgyhogy teljes az életem.

2022. aug. 31. 19:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked egy farmer elég a teljes élethez... inkább egy normális BMI kellene hozzá.
2022. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Neked meg humor és életkedv, kedves. Nem tudom, hogy az a fajta megkeseredett kövérgyűlölő vagy, aki maga is lefogyott és felsőbbrendűnek érzi magát, vagy csak szimplán bunkó, de idő kérdése és remélhetőleg nem fog ennyire izgatni más súlya, hanem megbékélsz magaddal és ezáltal a világgal. Sok sikert, azt hiszem mindenki, akit próbálsz megbántani, nagyon szurkol neked! <3
2022. aug. 31. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!