Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan ruhával ami ilyen lesz a vasalástól?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a ruha, de nem szeretném gyűrötten felvenni. viszont ha neki állok kivasalni akkor lesz benne ilyen "vasalócsík". Mi lehet a baj? Túl forró a vasaló?
2021. jún. 24. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a cimkéje szerint vasalható és 100% viszkóz.
2021. jún. 24. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen az a vasalócsík, de feltehetöen túl melegen vasalod. A viszkóznak közepesnél nem kell melegebb, és ajánlott nedves anyagon keresztül vasalni. (A gözölös vasaló nem ugyanolyan!)
2021. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a bajom. Ha lejjebb veszem a hőfokot nem vasal rendesen. Ha feljebb akkor fehér csík lesz benne, amit már nem lehet kiszedni. Rongálódik az anyag. Sosem merek vasalni emiatt. Van ilyen kézi “vasaló” ami hővel vasal, függőlegesen fel kell akasztanod a ruhát hozzá.
2021. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vasaljátok kifordítva a ruhákat, úgy ha lesz is csík nem üt át az anyag színére. Én mindig így szoktam.
2021. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Lejjebb vettem a hőfokot, így nincs csík, minimális gyűrődés, elmegy de a "kézi vasalónak" utána nézek, köszi.


#4 Próbáltam kifordítva, ugyanaz.

2021. jún. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!